Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep – Köpek Balığı Öldürme

Eğer bir süredir Stranded Deep oynuyorsanız, bir köpek balığına rastlamış ve onu nasıl öldüreceğinizi merak etmiş olabilirsiniz. Bunlar denizdeki en ölümcül yaratıklardan bazılarıdır, bu yüzden birine saldırmak istiyorsanız dikkatli olmanız gerekir. Denemeden önce, Stranded Deep’te bir köpek balığını nasıl öldüreceğinizi öğrenmenizi öneririz.

Köpekbalığı Nasıl Öldürülür

Şu anda Stranded Deep’te her biri farklı niteliklere ve sağlık seviyelerine sahip beş farklı köpek balığı türü var. Aşağıda oyunda bulunabilecek farklı köpekbalıkları çeşitlerinin bir listesi bulunmaktadır. Her tür biraz farklı olsa da, aynı şekilde avlanabilirler.

  • Goblin Shark
  • Great White Shark
  • Hammerhead Shark
  • Tiger Shark
  • Whale Shark

Stranded Deep’te köpek balığını öldürmenin en iyi yolu, hangi malzemelere sahip olduğunuza bağlı olarak yay ve ok veya zıpkın kullanmaktır. Eğer bir zıpkın varsa, bu en iyi seçenek olacaktır. Ancak, elinizde yoksa, ok ve yay düzgün çalışır. Ayrıca, bir yay yapmak zıpkından daha kolaydır.

Stranded Deep’te bir köpek balığını öldürmek için ihtiyacınız olan vuruş sayısı, savaştığınız köpek balığı türüne bağlı olacaktır. Diyelim ki bir Tiger Shark’ı öldürmeye çalışıyorsunuz, her iki silahla da yaklaşık 10 isabet gerekiyor. Daha tehlikeli bir köpek balığıyla savaşıyorsanız, birkaç isabet daha fazla gerekebilir, o kadar güçlü değilse, o kadar çok isabet gerekmez.

Köpek balığını avlamaya çalışırken, bir sal veya kayalar gibi bir şeyin üstünde durmak ve oklarınızı vurmak veya altınızda daireler çizerken mızraklamak isteyebilirsiniz.

Köpek balıkları, ilk önce onları kışkırtmadığınız sürece size saldırmaz, bu yüzden onları etrafta görürseniz bir veya iki atış yapabilirsiniz. Ek olarak, bir sal üzerinde duruyorsanız, köpek balıklarının sizi suya düşürmeye çalışacağını unutmayın. suya düşerseniz salınıza mümkün olduğunca çabuk geri dönmeniz gerekir, aksi takdirde ölürsünüz.

Savaştığınız her köpek balığı farklı özelliklere sahip olacak ve farklı kaynaklar sunacaktır. Örneğin, bir Kaplan Köpek balığı üç büyük et ve dört ham deri sunarken, Büyük Beyaz köpek balığı dört büyük et ve dört ham deri için avlanabilir. Genel bir kural olarak, köpek balığının tehlike seviyesi ne kadar yüksek olursa, onu öldürdükten sonra o kadar iyi bir ödül kazanırsınız.

Bazı oyuncular köpek balığına on kereden fazla vurduklarını ve onun ölmediğini belirttiler. Durum buysa, muhtemelen hedefinizi kaçırırsınız, aynı anda iki farklı köpek balığına karşı savaşırsınız muhtemelen bir aksaklık olacaktır ve avınız elinizden kayıp gidecektir.

[ctu_ultimate_oxi id=”6″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Twitch Yayıncılar İçin Yeni Denetleme Seçeneği Ekledi