RehberRol Oyunu

Maneater Nasıl Kaydedilir?

#Maneater ‘da, manuel kaydetme işlevinin olmaması bazı oyuncuları şaşırtabilir, ancak oynarken kaydetmek hikaye sırasında kolayca tetiklenen bir süreçtir.

Sualtı keşif oyunları günümüzdenadir değildir. Bununla birlikte Maneater, oyuncuları bir insan avcısına intikam almak isteyen genç bir köpekbalığının kontrolünü elinde tutan türün modern bir ortaya çıkışı olarak dikkat çeker. Geleneksel aksiyon-RPG tarzında, köpekbalığı denizdeki açık bir dünyaya girerek daha güçlü yönlerini keşfetmeli ve büyümelidir.

Oyuncular Maneater’de geçirecekleri saatler içinde, avcı Scaly Pete’i bulma yolunda vahşi yaşamı yemek ve insanları korkutmak gibi büyüyen bir köpekbalığı için yapacak çok şey var. Ancak hikayede gezinirken, görünür bir kaydetme işlevinin olmaması, sonunda bunun nasıl yapılacağı sorusuna yol açacaktır. Neyse ki, kaydetme oyun boyunca gerçekleşen doğal bir süreçtir.

 

Oyun İçi Kaydediliyor

2020’de piyasaya sürülen bir oyun olarak, Maneater oyuncuları ilerlemelerini kaydetmek için periyodik olarak duraklama konusunda endişelenmek zorunda değiller. Bunun yerine, bir kaydetme işlevi, 15 saatlik ana hikaye boyunca belirli hedefler tamamlandıktan sonra otomatik olarak tetiklenir. Bu nedenle, oyuncular oyunda yeterli derecede ilerlediklerine karar veremezler ve aynı yere geri dönmeyi beklerler. Ancak, otomatik kaydetme, oyundaki çoğu etkinlikten sonra yeterince sık gerçekleşir.

Kaydeden tetikleyiciler

Oyunun 7 bölgesinden geçerken, otomatik kaydetmeyi tetikleyen bazı etkinlikler arasında bir ana hikayeyi veya yan görevi tamamlama, yakındaki bir mağara kullanma veya tepe avcısı olmak için yükseltmeler yer alıyor. Kural olarak, oyunculara kaydedilmemiş ilerlemelerinin çoğunu kaybedecekleri için bir hedefin ortasındayken bir seanstan çıkmamaları tavsiye edilir. Ancak görev tamamlandığında, daha sonra ayrılmak ve geri dönmek oyuncuları son bulundukları yere bırakacaktır.

Sonuçta, eksik bir manuel seçenek bazı oyunculara şaşırtabilirken, tam otomatik kaydetmenin kendi faydaları vardır. Menüyü kaldırmak veya önceden belirlenmiş bir yere geri gitmek yerine, odak, bir insanın uzuvlarını ısırmak ve ölümcül kanamayı izlemek gibi aktivitelere girebilirsiniz. Bu, sonuç olarak, ekranları yüklemek veya diğer oyunlar gibi dönen simgelere bakmak için harcanmayan birkaç saat daha oyun içinde harcanabilir.

Nihayetinde, uzun süren Maneater oyuncuları ve köpekbalığı denizdeki en güçlü balık olmak için adımlar atmaya devam ettikçe, oyun kendi kendini kaydedecek.

Maneater PC, PS4 ve Xbox One’da, Switch için daha sonraki bir çıkış tarihi ile kullanılabilir.

Maneater Rehberleri
Maneater Rehberleri

Bütün Maneater rehberlerimizi aşağıda listeliyoruz. Zaman içinde rehber sayımız artacaktır. Sık sık ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca bazı rehberler hazırlık aşamasında olabilir.

 

  1. Maneater, The 100 Percent Glitch Hatası Nasıl Düzeltilir?
  2. Maneater Nasıl Kaydedilir?
  3. Maneater: Dead Horse Lake İçindeki Tüm Görülecek Yerler
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Hi-Fi Rush Sistem Gereksinimleri

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite Storm The Agency Mücadelesi Nasıl Yapılır?