Nişancı Oyunu

Call of Duty: Black Ops Cold War Onaylandı

Güncelleme: Cold War Onaylandı

Bir sonraki Call of Duty oyunu resmi olarak Call of Duty Black Ops: Cold War olarak adlandırılmıştır. Daha önce bildirildiği gibi, bir sonraki Call of Duty’nin sahnesi, Amerika Birleşik Devletleri ile SSCB arasındaki jeopolitik çatışma olan 20. yüzyılda gerçekleşecek.

Call of Duty, oynanışı kısa olan ancak tarihin Soğuk Savaş döneminden gerçek video görüntülerini gösteren listelenmemiş bir fragman yayınladı. Soğuk savaşın araçlarını açıklarken KGB’den kaçan Yuri Bezmenov’dan bir seslendirme yaparken. Fragmanı buradan ve yazının başından izleyebilirsiniz.

Fragman, Call of Duty Black Ops: Cold War için oyun açıklamasıyla sona eriyor.

Call of Duty Black Ops: Cold War hem Treyarch hem de Raven tarafından geliştiriliyor. Daha önce bu yılki Call of Duty oyununun Soğuk Savaş döneminde geçeceği bildirilmişti.

Activision, topluluğa 2020’de yeni bir nişancı oyununun piyasaya sürüleceğini defalarca garanti etmesine rağmen yeni bir Call of Duty oyunu satmaya başladı. Ağustos ayında Activision, topluluğu sonunda alternatif bir gerçeklik oyununa yönlendiren gizemli slayt gösterisi ortaya çıkardı. 1960’lardan haber klipleri gösteren gizemli bir web sitesini ortaya çıkardı.Haber kliplerinin zaman dilimi görünüşte Soğuk Savaş ortamını doğruladı ve bugünün fragmanı aylar süren söylentileri resmen doğruladı.

Activision ayrıca Black Ops Cold War için teaser’ları Call of Duty: Warzone’a yerleştirdi. Şirket, Soğuk Savaş’ın popüler ücretsiz oynanabilen Warzone modunu da içereceğini resmen doğrulamış oldu.

—-

Eski Sürüm: Yeni Call of Duty’nin Adı Call of Duty: Black Ops Cold War Olacak

Eurogamer’in kendi kaynaklarının desteklediği bir sızıntıya göre, bu sonbaharın #CallofDuty oyunu Call of Duty: #BlackOpsColdWar olarak adlandırılıyor. #coldwar #games

Call of Duty leaker Okami, dün gece Twitter’da doğru başlıklı fan yapımı bir paylaşım yaptı. Bunun bu yıl içinde göreceğiniz sanat eseri olmadığını söylemek doğru, ama oyunun adını sızdırıyor olabilir.

Adından da anlaşılacağı gibi, Treyarch’ın Black Ops serisi tarihi bir ortamla köklerine dönüyor. Treyarch’ın serisi, devamı için geleceğe geçmeden önce 1960’larda başladı.

Eurogamer’in dün bildirdiği gibi, Call of Duty battle royale Warzone, zamanla bir Soğuk Savaş ortamında yavaşça ipucu verecek olan kilitli sığınaklarla bir dizi ipucu vermeye başladı. Activision Cold War’ı resmi hale getirmeden önce katetmesi gereken uzun bir yol var.

Bu sızıntılar çoğu için heyecan yaratmıyor çünkü Call of Duty her sene mutlaka bir kaç sızıntı veriyor. Yani alışıldık bir durum söz konusu.

Bu, Treyarch’tan son iki yıl sonra beşinci büyük Black Ops oyunu olacak. Activison, konuyla ilgili yorum yapmasa da sızıntının doğru olma ihtimali yüksek yine de temkinlik yaklaşamta fayda görüyoruz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberValorant

Valorant: Hesap Seviyenizi Nasıl Gizlersiniz?

Crysis

Hitman 3 oyun direktörü Crysis 4 geliştirmesine liderlik etmek için Crytek'e katıldı

Halo Infinite

343 Industries'in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Call of DutyModern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare 2 resmen duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
En Kötü Warzone Silahı, Şimdi En İyisi Oldu