RehberYarış Oyunları

Forza Horizon 4 – Gizli Arabaları Bulma #2

Forza Horizon 4 ‘te gizlenmiş bir sürü klasik ve çok iyi arabalar bulunuyor. Bunların çoğu eski gibi görünebilir hatta bitmiş haldedir ama siz bunları alarak iyileştirebilirsiniz. Bu rehberde sizler için bu arabaların konumlarını tarif etmeye çalışacağız. Oldukça fazla araba olduğu için rehberlerimizi böldük. Diğer araba lokasyonları için sayfanın en altındaki rehberler listemize göz atmanızı tavsiye ederiz. İşte Forza Horizon 4 ‘de gizlenmiş arabaların bir kısmının konumları;

The Audi Sport Quattro

Alman klasiğinin bu versiyonunun, muhtemelen off-road uğraşlarında pratik olduğu kanıtlanmış bir polis aracı olarak önceki bir hayata hizmet ettiği görülüyordu. Bu iyi gizlenmiş ahır, Derwent Rezervuar harita metninin yanındadır. Sadece Rezervuar harita yazılarının ‘S’ ve ‘E’ nin güneyine gidin.

The Jaguar E-Type S1

Bu ahır kilidini Horizon Festival Sitesi batısında görünür. İpucu dairesi içindeki küçük gölü arayın ve kuzey batıya, bazı çiçekleri geçip yakındaki bir tepeye çıkın. Orada ahırı bulacaksınız.

The Jaguar XJ220

Muhteşem makine 1992’de 470.000 £ fiyat etiketi verdi, açılış yılı. Ambleside’nin doğusunda açık bir alanın yakınında görünmek için bir ahır ipucu alırsanız ücretsizdir. Ahırı bulmak için tarlanın ortasında bir ağaç kümesine doğru ilerleyin.

The Triumph Spitfire

Bu, Barn Finds kadrosu arasında bir başka İngiliz otomobilidir ve aynı adı taşıyan motosiklet markasıyla karıştırılmamalıdır. Bunu Express Railyard’da ahır ipucu göründüğünde alacaksınız. Anahtar, demiryolunun doğu tarafında sürmek ve tren hangarlarından birinin hemen yanındaki çit açıklığını aramaktır. Ahır bulmak için açıklıktan ve ahşap içine gidin.

The Lotus Elise GT1

Bunu bulmanın en kolay yolu, off-road yolunu kullanarak batıdaki ipucu dairesine girmektir. Sağa bir göz atarken yol boyunca 100 metre kadar gidin. Sonunda ahırı göreceksin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Minecraft Dungeons Eşyaları Takas Edilir Mi?