RehberYarış Oyunları

Forza Horizon 4 – Gizli Arabaları Bulma #2

Forza Horizon 4 ‘te gizlenmiş bir sürü klasik ve çok iyi arabalar bulunuyor. Bunların çoğu eski gibi görünebilir hatta bitmiş haldedir ama siz bunları alarak iyileştirebilirsiniz. Bu rehberde sizler için bu arabaların konumlarını tarif etmeye çalışacağız. Oldukça fazla araba olduğu için rehberlerimizi böldük. Diğer araba lokasyonları için sayfanın en altındaki rehberler listemize göz atmanızı tavsiye ederiz. İşte Forza Horizon 4 ‘de gizlenmiş arabaların bir kısmının konumları;

The Audi Sport Quattro

Alman klasiğinin bu versiyonunun, muhtemelen off-road uğraşlarında pratik olduğu kanıtlanmış bir polis aracı olarak önceki bir hayata hizmet ettiği görülüyordu. Bu iyi gizlenmiş ahır, Derwent Rezervuar harita metninin yanındadır. Sadece Rezervuar harita yazılarının ‘S’ ve ‘E’ nin güneyine gidin.

The Jaguar E-Type S1

Bu ahır kilidini Horizon Festival Sitesi batısında görünür. İpucu dairesi içindeki küçük gölü arayın ve kuzey batıya, bazı çiçekleri geçip yakındaki bir tepeye çıkın. Orada ahırı bulacaksınız.

The Jaguar XJ220

Muhteşem makine 1992’de 470.000 £ fiyat etiketi verdi, açılış yılı. Ambleside’nin doğusunda açık bir alanın yakınında görünmek için bir ahır ipucu alırsanız ücretsizdir. Ahırı bulmak için tarlanın ortasında bir ağaç kümesine doğru ilerleyin.

Ayrıca Bakınız:   Minecraft Dungeons - Renegade Armor Nasıl Bulunur?

The Triumph Spitfire

Bu, Barn Finds kadrosu arasında bir başka İngiliz otomobilidir ve aynı adı taşıyan motosiklet markasıyla karıştırılmamalıdır. Bunu Express Railyard’da ahır ipucu göründüğünde alacaksınız. Anahtar, demiryolunun doğu tarafında sürmek ve tren hangarlarından birinin hemen yanındaki çit açıklığını aramaktır. Ahır bulmak için açıklıktan ve ahşap içine gidin.

The Lotus Elise GT1

Bunu bulmanın en kolay yolu, off-road yolunu kullanarak batıdaki ipucu dairesine girmektir. Sağa bir göz atarken yol boyunca 100 metre kadar gidin. Sonunda ahırı göreceksin.

Forza Horizon Rehberleri
Forza Horizon Rehberleri

Forza Horizon serisindeki bütün rehberleri burada bulabilirsiniz. Bazı rehberler yapım aşamasında olabilir.

 

  1. Forza Horizon 4 - Gizli Arabalar ve Ahır Lokasyonları #3
  2. Forza Horizon 4 - Gizli Arabaları Bulma #2
  3. Forza Horizon 4 - Gizli Araba Konumları #1
Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Rehber

Roblox FPS Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehberYoutube

Sprig Bow Yapımı - Grounded Türkçe

AksiyonRehberRol Oyunu

Assassins Creed: Valhalla'da Maximilian’s Key Elde Etme

Nişancı OyunuRehber

Call of Duty: Black Ops Cold War'da En İyi Sniper (Kanas) Silahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Dungeons Eşyaları Takas Edilir Mi?