MMORPG

Black Desert Mobile, Gear Awakening ve Alt Karakterler İçin Tecrübe Arttırımı

Pearl Abyss’ın Black Desert Mobile’ı artık Gear Awakening olarak bilinen yeni bir geliştirme sistemi aldı. Bu, oyunun en zorlu bölgelerini, yani Schultz Fortress, Valencia ve North Mediah’ın keşfedilebilir yeni bölgelerini ele almak için geliştirilmiş silahlar ve zırh yaratmanıza izin verir.

Gear Awakening geliştirmesinin, bir karakterin istatistiklerini iyileştirmenin en hızlı yolları arasında olduğu söyleniyor. Temel olarak, saldırı ve savunma noktalarınızı önemli ölçüde artırır, size anında ve gözle görülür bir artış sağlar. Aynı sınıfta yükselen bir karaktere sahip olduğunuz sürece bir karakterin donanımını yükseltebilirsiniz.

Tamamen yeni bir EXP tutkunu sistemi, ‘aile kutsamaları’ da bugünkü güncellemeye geldi. Bu, alt sınıfları yükseltmek için özellikle kullanışlı olan birkaç sınıfı aynı anda oynatmayı kolaylaştırır. Bir alt olarak oynarken, altınız en güçlü karakterinizle aynı seviyeye gelene kadar süren özel bir EXP buff alırsınız.

Black Desert Mobile, piyasadaki daha iyi mobil MMORPG’ler arasında yer alıyor ve keşfetmek için sürekli genişleyen bir dünya, sağlam bir savaş sistemi ve üzerinde çalışılacak lansman sonrası içerik sunuyor. En son eklenen, muhtemelen keşfedilecek yeni alanlar ve üstesinden gelmek için görevler ekleyen Valencia bölgesi oldu.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberMMORPG

WoW: The War Within Ne Zaman Çıkacak?

HaberMMORPG

Final Fantasy VII Ever Crisis ve Monster Hunter İşbirliği Yayında

MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Red Dead Online Güncellemesi KKK Modunu Oyundan Kaldırdı