Battle RoyaleRehberWarzone

Call of Duty: Warzone Revive Bug’dan Kurtulmak Mümkün Mü?

Call of Duty: Warzone Revive Bug oyuncu silahlarını birden yok ediyor, bunu nasıl engellersiniz? Yeni bir Warzone canlandırma hatası, oyuncuların bir takım arkadaşını iyileştirdikten sonra silahlarına geri dönmelerini engelliyor. Bunu düzeltmek mümkün mü?

Bir oyunun olmazsa olmazı buglardır, görünüşe göre biri diğeri olmadan var olamaz. Son zamanlarda, Call of Duty: Warzone canlandırma hatası, takım arkadaşlarını kurtarmaya çalışan oyuncuları rahatsız ediyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu sadece sinir bozucu değil, aynı zamanda düşmüş bir takım arkadaşını canlandıramazsanız da işiniz zor olacaktır. Bu rehberde, neyin neden olduğunu ve nasıl önleneceğini görmek için canlandırma hatasına bakacağız.

Call of Duty: Warzone Revive Bug Nasıl Önlenir?

Bir Reddit kullanıcısı tarafından ortaya çıkarılan Warzone canlandırma hatası, bir canlanma sırasında takım arkadaşı öldürülen oyuncuları etkiliyor gibi görünüyor. Esasen, eğer bir oyuncu onları canlandırırken öldürülürse, hata karakterinizin bir şırıngadan silaha geçmesini önlüyor. Bu, oyunun geri kalanı için bir şırınga tutarak sıkışıp kalacağınız anlamına gelir ve sizi neredeyse işe yaramaz hale getirir.

Yukarıdaki videoda da görebileceğiniz gibi, Reddit kullanıcısı, takım arkadaşı nakavt olduktan sonra onu hızlı bir şekilde canlandırmaya çalışıyor, ancak daha sonra bir düşman ortaya çıkıyor ve canlanma sırasında indirilen takım arkadaşını öldürüyor. Reddit kullanıcısı başarıyla kaçmış görünüyor, ancak silah yerine bir şırınga ile koşuşturuyor ve sonunda oturmak ve saklanmaktan başka çare bulamıyor.

Ne yazık ki, bug gerçekleştikten sonra düzeltmenin bir yolu yok gibi görünmüyor. Ancak, bir takım arkadaşını canlandırmadan önce alanın açık olduğundan emin olarak kaçınabileceğiniz anlaşılıyor. Bu yazı yazılırken Infinity Ward’ın hatayı yorumladığı görülmüyor, bu nedenle konsollara ve PC’ye bir düzeltme yapılmadan önce biraz zaman alabilir. Ayrıca, bir canlandırma sırasında bir oyuncu her öldürüldüğünde Warzone canlandırma hatasının gerçekleşip gerçekleşmediği veya sadece arada bir meydana gelip gelmediği de belirsizdir. En azından, bu size veya bir arkadaşınıza gelirse, yalnız olmadığınızı bilirsiniz.

Warzone Season 4’ün bu ayın başlarında başlaması gerekiyordu, ancak Amerika Birleşik Devletleri’ndeki protestolar nedeniyle haklı olarak ertelendi ve yeni bir çıkış tarihi yazılmadığı açıklanmadı.

[ctu_ultimate_oxi id=”7″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite ve Twitch Hesapları Nasıl Bağlanır? – Loot Kazan