Nişancı OyunuRehber

Destiny 2’de Twisted Energy Nasıl Elde Edilir ve Ne İşe Yarar?

#Destiny2 ‘nin 11. sezonu, oyuncuların Season of Arrivals için oyun döngüsünde ihtiyaç duyacakları önemli bir öğe olan Twisted Energy’yi karşımzıa çıkarıyor.

Bu hafta Destiny 2’deki yeni Season of Arrivals başladı ve bununla birlikte Twisted Energy adlı yeni bir para birimi geliyor. Twisted Energy, Sezon Dönemi için oyun döngüsünün ve ganimet toplamanın anahtarıdır, böylece oyuncular ne olduğunu, ne yaptığını ve nasıl çoğaltacaklarını çok iyi bilmek isteyecektir.

Birçok yönden, Season of Arrivals ve oyun döngüsü, Seraph Towers ile geçen sezona çok benziyor, Rasputin’in çeşitli sığınaklarla yükseltilmesi için çeşitli para birimleri kazanıyor ve modların, avantajların, kilidini açmak ve daha fazla kontrole sahip olmak için daha fazla para toplayıp kullanmak zorundalar.

Twisted Energy Nedir?

Twisted Energy, Destiny 2’nin Season of Arrivals için sezon para birimidir. Oyuncular, Umbral Engrams aracılığıyla ganimet düşüşlerinin sonucunu açmak ve daha fazla kontrol etmek için Prizmatik Yeniden Düzenleyicilerini maksimum seviyeye yükseltmek için mümkün olduğunca Twisted Energy toplamak isteyeceklerdir.

Twisted Energy Ne İşe Yarar?

Twisted Energy, Drifter yanındaki Kule’de bulunan Prizmatik Yeniden Düzenleyici ile doğrudan kullanılır. Twisted Energy’yi yetiştirdikten sonra, oyuncular Prizmatik Yeniden Düzenleme’de kullanırlar ve bu da seviyelerini yükseltir ve daha sonra oyuncuların daha fazla kontrol ve kazanç elde etmelerini sağlamak için Prizmatik Yeniden Düzenleyicilerini geliştirmelerine izin verir. Geçen sezona benzer şekilde, her bir sıralama, oyuncuların belirli aktiviteleri tamamlamak için ekstra bir günlük Umbral Engram kazanma, farklı Umbral Engram odaklama seviyelerinin kilidini açma ve daha fazlası gibi bir bonus seçmelerine izin verir. Bir seviye için 500 Twisted Energy gerekir.

Twisted Energy Nasıl Elde Edilir?

Twisted Energy birincil tekrarlayan kaynağı, Prizmatik Yeniden Düzenleme’den haftalık ödülleri tamamlamaktır. Her haftalık ödül, 500 Twisted Energy veriyor. Sezon geçişinde toplam 1.500 Twisted Energy bulunabilir, böylece oyuncular ilerledikçe biraz daha kilidini açarlar. Oyuncular, sezonun tanıtım görevini tamamladıktan sonra 500 Twisted Energy ile başlayacaklar.

Twisted Energy için, tipik mevsimsel görev boyunca birden fazla karakter çalıştırmak (hatta görev boyunca sürekli olarak yeni karakterleri silmek ve yapmak için bile) ve üç karakter arasında haftalık ödülleri tamamlamak gibi Twisted Energy için tipik toplama yöntemleri vardır. Twisted Energy kazanmanın en hızlı yolu budur. Buna karşılık, oyuncular Umbral Engram’ları ve nihayetinde kazandıkları ekipmanla daha fazlasını yapabilecekler.

Destiny 2 şimdi PC, PS4, Stadia ve Xbox One için kullanılabilir.

[ctu_ultimate_oxi id=”15″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 3 İçin Herhangi Bir Plan Yok