RehberYarış Oyunları

Forza Horizon 4 – Gizli Arabalar ve Ahır Lokasyonları #3

Forza Horizon 4 oyununda gizli arabaları bulmanız için derlenen rehberlerin 3. kısmıyla karşınızdayız. Bu rehberde geri kalan gizli arabalar için konumları sizlerle paylaşıyoruz. Önceki rehberler için yazının sonundaki listemize bakabilirsiniz.

Forza Horizon 4’de toplanabilir bir sürü araba bulunuyor. Bunlardan bazıları gizli. Bunları bulmanız için derlediğimiz rehber aşağıda. Okumaya devam edin.

Autumn Season – The Aston Martin DB4 GT

Forza Horizon 4’te kendi Aston Martin’inize sahip olmak için James Bond DLC paketini almanıza gerek yok. DB4’ü sonbahar mevsiminde alabilirsiniz. Ahır ipucu dairesi, festivalin güneyinde birkaç saatlik oyundan sonra görünmelidir. İpucu dairesinin batısındaki büyük göleti arayın. Sadece ahır bulmak için göletin kuzeyinde yaklaşık 100 metre sürücü.

Summer Season – The Peel P50

Bu ultra kompakt otomobil yaz aylarında açılır. Haritanın güney merkezini Gables House’u referans noktası olarak kullanarak biraz kuzeydoğu yönünde ilerleyin. Evdeki en yakın ahırda ahır bulacaksınız.

Winter Season – The Land Rover Range Rover

Kış ahırı, Derwent Water’ın ortasındaki en büyük adada olduğu için benzersiz bir meydan okumadır. Normalde ulaşmaya çalışırsanız batarsınız, ancak kışın geçecek kadar donmuş bir gölünüz var.

Spring Season – The Ford GT40 Mark I

Bahar başladığında, beklemeye değer. Bu klasik normalde 9 milyon krediye mal olur, bu yüzden bir Ford GT hayranı değilseniz, büyük bir açık artırma ödeme günü yapar. Bunu Moorhead Rüzgar Çiftliğinde bulacaksınız – kesin olmak gerekirse, Moorhead harita metninin ilk ‘O’ nun hemen kuzeyinde açık alandadır.

Bamburgh Castle – The Bentley Blower

Bu antika, haritanın doğu kıyısındaki 10 milyon kredi Bamburgh Kalesi’ni satın almanın ödülüdür. Sahilin ortasında. Sadece Satılık işareti ile kale arayın. Satıştan sonra ahır bulmak için sahil boyunca güneye gidin. Bir ormanda, kaleden ve Thatch Corner evinden eşit uzaklıkta.

Kalan iki ahıra gelince, amaçları henüz belirlenmedi, ancak gelecekteki bir DLC ile ilgili olay için kaydedildiklerinden şüpheleniyoruz. Daha fazla rehber için bizi takip etmeye devam edin.

Forza Horizon Rehberleri
Forza Horizon Rehberleri

Forza Horizon serisindeki bütün rehberleri burada bulabilirsiniz. Bazı rehberler yapım aşamasında olabilir.

 

  1. Forza Horizon 4'de En Pahalı Arabalar
  2. Forza Horizon 4 - Gizli Arabalar ve Ahır Lokasyonları #3
  3. Forza Horizon 4 - Gizli Arabaları Bulma #2
  4. Forza Horizon 4 - Gizli Araba Konumları #1
Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberValorant

Valorant Karakter İstatistikleri Nasıl Görülür?

RehberValheim

Valheim'de Frost Arrows Yapımı

RehberValheim

Valheim'de Bitki Yetiştirme Rehberi

Forza Horizon 4Liste

Forza Horizon 4'de En Pahalı Arabalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fallout 76 – Marine Armor Helmet Nasıl Alınır?