Rol Oyunu

Mafia: Definitive Edition – Araçlar, Yan Görevler ve Zorluk Ayarları

Mafia geliştiricileri Hangar 13, orijinal oyunun yakında çıkacak sürümleri hakkında bir sürü yeni bilgi paylaştı. Ekip, Mafia 3’teki tekrarlanan görevlere benzemeyecek yeni zorluk ayarları, yeni araçlar ve yan görevler hakkında konuştu.

Mafia: Definitive Edition, bu yılın sonuna doğru lanse edilecek ve bildiğiniz gibi, muhteşem görünümlü grafikler, yeni hikaye görevleri ve bir sürü diğer ekleme ve iyileştirme ile sevilen orijinalin tamamen revizyonu olarak karşımıza çıkacak.

USGamer ile yapılan son röportajda, geliştirici Hangar 13’ün Başkanı ve Baş Yaratıcı Sorumlusu Haden Blackman, oyundan ve bu iyileştirmelerden, ilhamlardan ve oyuncuların sabırsızlıkla beklediği her şeyden bahsetti.

Yeni eklemelerden biri, orijinal oyunda bulunmayan motosiklet. Mafia Definitive Edition ile oyuncular motosiklet sürecek ve eski kovalamaca sahnelerini tamamen yeni bir şekilde deneyimleyecekler.

Bunun da ötesinde, oyunun yan görevleri Mafia 3‘ünkine benzemeyecek. Bildiğiniz gibi Mafia 3, oyuncuların rakiplerinin mülkünü yok etme görevini üstlenen oldukça hayal kırıklığı yaratan ve tekrarlayan yan görevlere sahipti. Blackman, bu sefer yan görevlerin çeşitlendirileceğini söyledi.

Ayrıca oyunun, oyuncuların oyunu kendi zevklerine göre ayarlayabilmelerini sağlayacak bir ton zorluk ayarıyla gelmeye hazırlandığını belirtti. Örneğin, iki sürüş seçeneğinden birini seçeceksiniz – Mafia 3’te de mevcut olan simülasyon ve arcade, ancak ekip, yeniden düzenlemenin tonuna uyacak şekilde özelliği tamamen yeniden geliştirdi.

Oyun hakkında daha fazla bilgiyi burada röportajda bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Grand Theft Auto 6 Gelişmenin Son Aşamalarında. Rockstar Geliştiricileri Ofislere Dönüyor

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount and Blade 2: Bannerlord'da Cellat Baltası Nasıl Elde Edilir?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3: Çoklu Sınıf (Multiclass) Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir