Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Yarış Oyunları

Need for Speed Heat, Yeni Güncellemesi Crossplay’i Aktif Edecek

Criterion Games, #NeedForSpeed #Heat ‘in arka plana itileceğini ve bir sonraki Need For Speed ​​oyunu için direksiyona geçeceklerini açıkladı. Mevcut yarış oyunu artık yenilik almayacak gibi görünse de, son güncelleme bahsetmeye değer.Bugün, Need For Speed ​​Heat tüm PC ve konsol oyuncuları arasında çapraz oynamaya izin verecek.

Criterion duyuruda “Her zaman oyunların arkadaşlarla daha iyi olduğuna inandık. Seçtiğiniz platformun bu deneyim için bir engel olmasını istemiyoruz.” şeklinde açıklama yaptı. Güncelleme sonrasında, tüm oyuncular oyun içi “oyuncuları bul” menüsünden çapraz oynamayı seçebilirler. NFS Heat’in çapraz oyun sunan ilk EA oyunu olacağını belirtiliyor.

Ölçüt zaten bir sonraki NFS oyununu da bekliyor. “Oyuncular Palm City’de yaşamaya devam ettikçe, bu deneyim hakkında sevdiğiniz şeyleri ve hepinizin daha iyi olabileceğine inandığınız şeyleri dinliyoruz. Bu içgörülerle Need for Speed ​​hayranları ve ötesi için en etkileyici, sosyal olarak en bağlantılı, aksiyon dolu oyunu yaratmak için müthiş bir temelimiz var.”

Güncelleme için yama notlarının geri kalanını EA’nın forumunda bulabilirsiniz.

Şu anda oyunda Steam üzerinde % 60 indirim yapıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberYarış Oyunları

The Crew: Motorfest - Araba Alıp Satmak

MinecraftSandbox

Minecraft Legends Crossplay Oynanabilecek Mi?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Forza Horizon 5Rehber

Forza Horizon 5: Double Dragons Görevi Nasıl Tamamlanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Rehberi – Crossbow Nasıl Yapılır?