Rol Oyunu

New World Closed Beta Temmuz’da Başlıyor

New World kapalı beta, oyunu ön siparişi veren herkes için mevcut olacak.

New World Kapalı Betaya Nasıl Katılırsınız?

New World, Amazon’un yaklaşan PC MMORPG’si 23 Temmuz’da kapalı bir betaya girecek. New World’ün ön siparişini veren oyuncular otomatik olarak betaya katılabilecek ve birkaç dijital bonus kazanacak.

New World, Amazon’un yaklaşmakta olan MMO’sudur ve oyuncuların canavarların ve şeytanların sahip olduğu topraklarda bir koloni kurması gereken işgalci rolü üstlenmektedir. Amazon, PC Gaming Show sırasında PvP savaş deneyimi hakkında daha fazla bilgi verdiği yeni bir oyun fragmanı yayınladı.

New World MMORPG Fragman

Yeni fragmanı aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

New World Oyun Modları

Amazon, New World’ün, oyuncu takımlarının düşman kalelerini kuşatabileceği çok parçalı aşamalarla büyük savaşlar yapacağını söyledi. Savaş alanında aynı anda 100 oyuncu birlikte oynayabilir. PvE modları ve oyun sonuna ulaşan oyuncular için ayrılmış üst düzey içerikler de dahil olmak üzere ek çok oyunculu modlar olacak.

New World Ön sipariş Ödülleri

New World ön siparişi veren oyuncular, beta’nın yanı sıra Isabella’s amulet, Fist Bump ifadesi, bir guild kret seti ve Expedition One benzersiz başlığı gibi birkaç dijital öğeye erişecekler.

New World Geliştirici Ekibi Kim?

New World, Orange County, California merkezli bir Amazon oyun geliştiricileri ekibi tarafından geliştirilmektedir. Geliştiriciler arasında Destiny, World of Warcraft ve Everquest gibi diğer tanınmış MMORPG’lerden ayrılan profesyoneller yer alıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
New WorldRehber

Çanta Kapasitesi Nasıl Artırılır? New World Rehber

Rehber

Prime Gaming İle Ücretsiz Oyun Alma

New WorldRehber

Silahlar, zırhlar ve aletler nasıl onarılır - New World

New WorldRehber

Daha Fazla Azoth Bulmanın Yolları - New World

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Torchlight 3 Erken Erişim Steam Üzerinden Başladı