AksiyonMacera

Perfect Dark Xbox Series X İçin Yenileniyor Olabilir

Xbox’ın yeni geliştirici stüdyosu The Initiative, son raporlarına göre Temmuz ayında ilk Xbox etkinliğindeki ilk projelerini açıklayacak. Görünüşe göre, oyun Unreal Engine 5 üzerine inşa edilmiş çarpıcı görsellere sahip bir aksiyon-macera oyunu.

Birkaç ay önce, stüdyodaki eski Teknik Tasarımcı’nın LinkedIn profili sayesinde The Initiative’in ilk oyunu hakkında ilk detaylarımızı aldık. Profil açıklaması, bu yeni başlığın Unreal Engine 5’te çalıştığını, söylentilere sahip bir Perfect Dark yenileme oyununa çok benzeyen çeşitli silahlar, araçlar ve kamera gözetim sistemine sahip olduğunu belirtti.

Bu görüntü ilk Project Dark oyununa aittir.

Bugün, The Initiative’in projesi hakkında 4news Roberto Serrano tarafından paylaşılan yepyeni detaylarımız var. Kaynaklarına göre, yeni oyun muhteşem görseller ve çevrimiçi özelliklere sahip Xbox Series X’e özel. İşte yeni bilgilerin dökümü:

  • Aksiyon macera
  • Sürükleyici eğlenceli oyun deneyimi
  • Fotogerçekçi ve etkileşimli ortamlar
  • Yüksek ayrıntılı animasyonlar
  • FX ve olağanüstü görsel efektler
  • Çevrimiçi özellikler
  • Unreal Engine 5
  • Henüz çıkış tarihi yok

Bu ayrıntılar gerçekten doğruysa, yeni Xbox stüdyosundan uygun bir oyun unvanına hazırız. Fark etmiş olabileceğiniz bir şey, bunun Perfect Dark’a gerçekten benzemediği. Bununla birlikte, söylentiler bunun serinin yeniden başlatılmasını önerdiğinden, Xbox ve The Initiative’in potansiyel olarak birinci şahıs yerine üçüncü şahıs bakış açısıyla farklı bir yöne gitmesi mümkündür.

Bu sadece spekülasyon, bu yüzden oyun resmi olarak ortaya çıkana kadar temkinli yaklaşılması gerekiyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

KonsolRehberXbox

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Need For Speed: Hot Pursuit Remaster Yapılacak