KonsolRol Oyunu

Demon’s Souls’un PS5 Üzerinden Harika Ekran Görüntüsü Yayınlandı

Demon’s Souls PS5 remake olarak tekrar karşımıza çıkacak ve oldukça etkileyici görünüyor. Şimdi, resmi PlayStation 5 oyun sitesinde tek bir yeni ekran görüntüsü ortaya çıktı ve normalde bir ekran görüntüsü herhangi bir haber değeri taşımazken bu biraz farklı görünüyor.

Aşağıdaki ekran görüntüsü, orijinal oyunda Boletarian Sarayı avlusunda karşılaşılan büyük bir boss olan Tower Knight olduğuna inanmamızı sağlıyor. Tower Knight ile mücadele, orijinal sürümde karşılaşma sırasında size saldıran sekiz okçu nedeniyle oldukça çok zorluydu ve PS5‘te aynı şekilde kalacağını düşünüyoruz.

Bu ekran görüntüsü, geliştirici Bluepoint Games’in uzmanlığı sayesinde Demon’s Souls PS5‘te ne kadar iyi görüneceğinin başka bir örneğidir.

Karşılaştırma için, burada PS3 orijinalinden Tower Knight’ın YouTube yaratıcısı Abyssen the Holy tarafından çekilen bir videodan alınmıştır.

Demon’s Souls, PS5 gösterim etkinliği sırasında açıklanan birçok oyundan sadece bir tanesidir. Oyunun orijinal geliştiricisi olan FromSoftware şu anda Elden Ring üzerinde çalışıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Grand Theft Auto 6 Gelişmenin Son Aşamalarında. Rockstar Geliştiricileri Ofislere Dönüyor

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount and Blade 2: Bannerlord'da Cellat Baltası Nasıl Elde Edilir?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3: Çoklu Sınıf (Multiclass) Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call Of Duty: Warzone Ve Modern Warfare Grau’yu Çok Yakında Nerfleyebilir