KonsolRol Oyunu

Demon’s Souls’un PS5 Üzerinden Harika Ekran Görüntüsü Yayınlandı

Demon’s Souls PS5 remake olarak tekrar karşımıza çıkacak ve oldukça etkileyici görünüyor. Şimdi, resmi PlayStation 5 oyun sitesinde tek bir yeni ekran görüntüsü ortaya çıktı ve normalde bir ekran görüntüsü herhangi bir haber değeri taşımazken bu biraz farklı görünüyor.

Aşağıdaki ekran görüntüsü, orijinal oyunda Boletarian Sarayı avlusunda karşılaşılan büyük bir boss olan Tower Knight olduğuna inanmamızı sağlıyor. Tower Knight ile mücadele, orijinal sürümde karşılaşma sırasında size saldıran sekiz okçu nedeniyle oldukça çok zorluydu ve PS5‘te aynı şekilde kalacağını düşünüyoruz.

Bu ekran görüntüsü, geliştirici Bluepoint Games’in uzmanlığı sayesinde Demon’s Souls PS5‘te ne kadar iyi görüneceğinin başka bir örneğidir.

Karşılaştırma için, burada PS3 orijinalinden Tower Knight’ın YouTube yaratıcısı Abyssen the Holy tarafından çekilen bir videodan alınmıştır.

Demon’s Souls, PS5 gösterim etkinliği sırasında açıklanan birçok oyundan sadece bir tanesidir. Oyunun orijinal geliştiricisi olan FromSoftware şu anda Elden Ring üzerinde çalışıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Game PassKonsolXbox

Xbox Game Pass Abonelik Çeşitleri ve Özellikleri

HaberKonsolSwitch

Nintendo, Switch 2'nin bileşen sıkıntısı çekmeyeceğini söylüyor

Elden RingRol Oyunu

Elden Ring'e Gelen Güncelleme Parfüm Şişelerini, Bloodfiend Kolunu Ve Bir Çok Özelliği Nerfledi

AksiyonMaceraRol Oyunu

Dragon Age: The Veilguard'a İlginç ve Detaylı Zorluk Seçenekleri Eklendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call Of Duty: Warzone Ve Modern Warfare Grau’yu Çok Yakında Nerfleyebilir