RehberResident Evil Village

Resident Evil Village’da Sonsuz Cephane Kilidini Açma

Resident Evil 8 Village’da tüm silahlar için Sonsuz Cephane özelliğinin kilidini açmak için atmanız gereken tüm adımlar burada. Resident Evil Village oynarken mermilerin sürekli bitmesinden çok mu sıkıldın? İşte merminin hiç bitmeyeceği bir özellik. Peki bu özelliği nasıl açabilirsin?

Bir hayatta kalma-korku oyunu olan Resident Evil 8 Village’da cephane o kadar bol değil. Bununla birlikte, Capcom’un ikonik serisindeki diğer oyunlarda olduğu gibi, tüm silahlarda Sonsuz Cephane “hilesinin” kilidini açmanın bir yolu var. “Hile” diyoruz çünkü öyle hissettiriyor ama aslında oyunun bir parçası ve hile kodu gerekmiyor. Ancak, ilk oyununuzda Resident Evil Village silahlarında Infinite Ammo’nun kilidini açamayacaksınız. İşte silahlarınızda Sonsuz Cephane “hilesi” ni almak için adım adım bir kılavuz.

RE Village’da Sonsuz Cephane nasıl açılır?

Resident Evil Village’ı çok fazla oynarsanız, tüm silahlarda Sonsuz Cephane kilidini açabilirsiniz. Ancak süreç o kadar kolay değil, çünkü örneğin oyundaki en iyi silahlardan biri (Wolfsbane) üzerinde Sonsuz Cephane için çalışmanız gerekecek, diğerleri ise bu hilenin kilidini açmak biraz daha kolay.

resident evil village başlangıç ipuçları

  1. Resident Evil Village’da Infinite Ammo’nun kilidini açmak için önce oyunun ana hikayesini tamamlamanız gerekecek, bu da 10 ila 16 saat arasında sürebiliyor.
  2. Oyunu tamamladıktan sonra Bonuses menüsüne gidebilir ve Extra Content’e tıklayabilirsiniz.
  3. Burada, gereksinimleri karşılıyorsanız tüm silahlarda Sonsuz Cephane kilidini açma yeteneğini bulacaksınız.
  4. Gereksinimler, oyunu oynayarak elde ettiğiniz bir Mücadele Puanı (CP) miktarıdır. İlk maçınız boyunca CP alırken, sadece oyunu bir kez bitirdikten sonra ne kadar kazandığınızı bileceksiniz.

 

Sonsuz Mermiye Sahip Silahlar Listesi

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil Village Başlangıç Rehberi