AksiyonRol Oyunu

Marvel’s Avengers PS5 ve Xbox SX İçin Doğrulandı

PlayStation 5 ve Xbox Series X sahipleri, Marvel’in Avengers’ın yeni nesil sürümünü ücretsiz olarak alacaklar. Ayrıca profillerini ve ilerlemelerini oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerinden aktarabilecekler.

Marvel’s Avengers, iki konsol 2020 sonuna doğru piyasaya sürüldüğünde PlayStation 5 ve Xbox Series X’de yayınlanacak.

Oyunun şu anki nesil versiyonuna sahip olan oyuncular ek ücret ödemeden yeni nesil versiyona geçebilecekler. Kaldıkları yerden devam etmek için oyuncular oyuncu profillerini ve ilerlemelerini transfer etmek zorunda kalacaklar.

Buna ek olarak, çapraz nesil oyun desteklenecek, böylece PS5 oyuncuları PS4’te arkadaşlarıyla oynayabilecek ve Xbox Series X oyuncuları Xbox One’da arkadaşlarıyla bağlanacak.

PlayStation 5 Marvel’in Avengers deneyimi, sistemin ultra yüksek hızlı SSD’sinden, PS5 DualSense gelişmiş geri bildirimlerinden ve sürükleyici uzamsal sesten faydalanacak. Oyunculara ayrıca Gelişmiş Grafik Modu ve Yüksek Kare Hızı modu sunulacak.

Xbox Series X, Stadia ve PC’ye özgü özellikler hakkında daha fazla bilgi daha sonraki bir tarihte hayranlarla paylaşılacak.

PS5’teki Marvel’in Avengers’ı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, Crystal Dynamics Baş Teknoloji Sorumlusu Gary Snethen’in Marvel’in Avengers’dan neler bekleyebileceğini ayrıntılarıyla açıklayan PlayStation Blogunu ziyaret edebilirler.

Oyun, co-op ve yepyeni oyun içeriği hakkında daha fazla bilgi için bugün GMT 17: 00’da Marvel’in Avengers Savaş Masası dijital akışını izleyebilirsiniz. Akış, PlayAvengers.com kanalı üzerinden görüntülenebilir.

Marvel’in Avengers 4 Eylül 2020’de PlayStation 4 sistemi, Xbox One, Stadia ve PC için aynı anda piyasaya sürülecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last Of Us 2, PS4′ Özel Olup En Çok Satan Oyun Oldu