AksiyonRol Oyunu

Marvel’s Avengers PS5 ve Xbox SX İçin Doğrulandı

PlayStation 5 ve Xbox Series X sahipleri, Marvel’in Avengers’ın yeni nesil sürümünü ücretsiz olarak alacaklar. Ayrıca profillerini ve ilerlemelerini oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerinden aktarabilecekler.

Marvel’s Avengers, iki konsol 2020 sonuna doğru piyasaya sürüldüğünde PlayStation 5 ve Xbox Series X’de yayınlanacak.

Oyunun şu anki nesil versiyonuna sahip olan oyuncular ek ücret ödemeden yeni nesil versiyona geçebilecekler. Kaldıkları yerden devam etmek için oyuncular oyuncu profillerini ve ilerlemelerini transfer etmek zorunda kalacaklar.

Buna ek olarak, çapraz nesil oyun desteklenecek, böylece PS5 oyuncuları PS4’te arkadaşlarıyla oynayabilecek ve Xbox Series X oyuncuları Xbox One’da arkadaşlarıyla bağlanacak.

PlayStation 5 Marvel’in Avengers deneyimi, sistemin ultra yüksek hızlı SSD’sinden, PS5 DualSense gelişmiş geri bildirimlerinden ve sürükleyici uzamsal sesten faydalanacak. Oyunculara ayrıca Gelişmiş Grafik Modu ve Yüksek Kare Hızı modu sunulacak.

Xbox Series X, Stadia ve PC’ye özgü özellikler hakkında daha fazla bilgi daha sonraki bir tarihte hayranlarla paylaşılacak.

PS5’teki Marvel’in Avengers’ı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, Crystal Dynamics Baş Teknoloji Sorumlusu Gary Snethen’in Marvel’in Avengers’dan neler bekleyebileceğini ayrıntılarıyla açıklayan PlayStation Blogunu ziyaret edebilirler.

Oyun, co-op ve yepyeni oyun içeriği hakkında daha fazla bilgi için bugün GMT 17: 00’da Marvel’in Avengers Savaş Masası dijital akışını izleyebilirsiniz. Akış, PlayAvengers.com kanalı üzerinden görüntülenebilir.

Marvel’in Avengers 4 Eylül 2020’de PlayStation 4 sistemi, Xbox One, Stadia ve PC için aynı anda piyasaya sürülecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last Of Us 2, PS4′ Özel Olup En Çok Satan Oyun Oldu