AksiyonMacera

Marvel’s Avengers, Ağustos’ta 3 Beta Yapacak

Süper kahramanların hayranları heyecanlı! Çünkü geliştirici Crystal Dynamics’in ‘Marvel’s Avengers’ beta sezonunun artık bir başlangıç ​​tarihi var ve 7 Ağustos Cuma günü başlayacak.

Crystal Dynamics aslında toplam 3 beta yapmayı planlıyor ve bu ilk 7-9 Ağustos’ta gerçekleştirilecek. Bu beta Marvel’s Avengers PS4 için önceden sipariş etmiş olanlara özel olacak. Henüz hiçbir başlangıç ​​zamanı belirtilmedi ve katılmak için kaydolmanız gerekiyor.

14-16 Ağustos’tan sonraki bir sonraki beta hafta sonu tüm PS4 oyuncularına açık olacak, ancak sadece PC ve Xbox One’da oyunun bir kopyasını önceden sipariş etmiş olanlara özel. Tahmin edebileceğiniz gibi, 21-23 Ağustos tarihleri ​​arasında son beta hafta sonu tüm platformlarda herkese açık halde yayınlanacak.

Beta sırasında gerçekten ne yapabileceğinizi merak etmenize rağmen, Crystal Dynamics henüz bu ayrıntıları paylaşmaya hazır değil. Bunun yerine, bu ayrıntıları ortaya çıkarmak için 29 Temmuz’da İngiltere saatiyle 18: 00’de yayın öncesi hype treninde başka bir yer almanız gerekecek. Bu bilgi yeni bir Marvel’s Avengers War Table canlı akışı şeklinde gelecek.

Marvel’s Avengers, tam sürümü PlayStation 4, Xbox One ve PC için 4 Eylül’de yayınlanacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Macera

Prey, Kaç Dakikada Bitirilebilir?

Path of Exile

Path of Exile: Sentinel Genişlemesi Duyuruldu

Dying Light 2

Dying Light 2'nin Yeni Game Plus modu bu hafta çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
CS: GO Source 2, 2021 Yılında Çıkabilir