Haber

Dragon’s Dogma Bir Anime Uyarlamasına Sahip Olacak

Dragon’s Dogma, Capcom tarafından 2012’de piyasaya sürülen garip, harika bir RPG’dir. 2013’te bir genişleme aldı ve o zamandan beri tüm paket birkaç kez değişti ve yeni oyuncuları dahil etmek için bir sürü fırsat sundu. Sıkı takipçileri netice bir açıklama umuyor olsa da, Netflix bir sonraki beklenen en iyi şeyi vermiş olabilir.

Netflix, çevrimiçi yayın şirketi, Twitter’da, Dragon’s Dogma’nın anime uyarlamasının 17 Eylül’de başlayacağını açıkladı. Tweet ayrıca dizi hakkında daha fazla merakınızın uyanması için bir poster içeriyordu, ancak başka hiçbir elle tutulur bir detay yok. Hem anime hem de Dragon’s Dogma sevenlerin harika bulduğu bu haberin detaylarını yazının sonunda ki Netflix Tweet’inde bulabilirsiniz.

Oyunun hikayesi hakkında hiçbir şey bozmadan, sadece Dragon’s Dogma dünyasının kesinlikle tuhaf ve bu işi yapacak kadar şaşırtıcı olduğunu söyleyelim. Netflix’in Castlevania anime’sinin (The Witcher gibi oyun bağlantılarına sahip diğer şovların yanı sıra) aldığı beğeni göz önüne alındığında, bu herkes için iyi bir şey olabilir.

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

Rol Oyunu

Hogwarts Legacy düşündüğümüzden daha erken çıkabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Call of Duty 2020 : The Red Door Sızdı