Haber

Dragon’s Dogma Bir Anime Uyarlamasına Sahip Olacak

Dragon’s Dogma, Capcom tarafından 2012’de piyasaya sürülen garip, harika bir RPG’dir. 2013’te bir genişleme aldı ve o zamandan beri tüm paket birkaç kez değişti ve yeni oyuncuları dahil etmek için bir sürü fırsat sundu. Sıkı takipçileri netice bir açıklama umuyor olsa da, Netflix bir sonraki beklenen en iyi şeyi vermiş olabilir.

Netflix, çevrimiçi yayın şirketi, Twitter’da, Dragon’s Dogma’nın anime uyarlamasının 17 Eylül’de başlayacağını açıkladı. Tweet ayrıca dizi hakkında daha fazla merakınızın uyanması için bir poster içeriyordu, ancak başka hiçbir elle tutulur bir detay yok. Hem anime hem de Dragon’s Dogma sevenlerin harika bulduğu bu haberin detaylarını yazının sonunda ki Netflix Tweet’inde bulabilirsiniz.

Oyunun hikayesi hakkında hiçbir şey bozmadan, sadece Dragon’s Dogma dünyasının kesinlikle tuhaf ve bu işi yapacak kadar şaşırtıcı olduğunu söyleyelim. Netflix’in Castlevania anime’sinin (The Witcher gibi oyun bağlantılarına sahip diğer şovların yanı sıra) aldığı beğeni göz önüne alındığında, bu herkes için iyi bir şey olabilir.

 

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı OyunuRehber

The Next Chapter Emblem'ini Nasıl Kazanırsınız? Destiny 2 Rehber

ListeMobil OyunMobil Oyun Haber

En İyi Android Oyunları Listesi 2021

RehberStranded Deep

Stranded Deep Nasıl Bitirilir? Adadan Ayrılma

RehberStranded Deep

Stranded Deep'te Kemik Kırığı Nasıl Tedavi Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty 2020 : The Red Door Sızdı