Haber

Dragon’s Dogma Bir Anime Uyarlamasına Sahip Olacak

Dragon’s Dogma, Capcom tarafından 2012’de piyasaya sürülen garip, harika bir RPG’dir. 2013’te bir genişleme aldı ve o zamandan beri tüm paket birkaç kez değişti ve yeni oyuncuları dahil etmek için bir sürü fırsat sundu. Sıkı takipçileri netice bir açıklama umuyor olsa da, Netflix bir sonraki beklenen en iyi şeyi vermiş olabilir.

Netflix, çevrimiçi yayın şirketi, Twitter’da, Dragon’s Dogma’nın anime uyarlamasının 17 Eylül’de başlayacağını açıkladı. Tweet ayrıca dizi hakkında daha fazla merakınızın uyanması için bir poster içeriyordu, ancak başka hiçbir elle tutulur bir detay yok. Hem anime hem de Dragon’s Dogma sevenlerin harika bulduğu bu haberin detaylarını yazının sonunda ki Netflix Tweet’inde bulabilirsiniz.

Oyunun hikayesi hakkında hiçbir şey bozmadan, sadece Dragon’s Dogma dünyasının kesinlikle tuhaf ve bu işi yapacak kadar şaşırtıcı olduğunu söyleyelim. Netflix’in Castlevania anime’sinin (The Witcher gibi oyun bağlantılarına sahip diğer şovların yanı sıra) aldığı beğeni göz önüne alındığında, bu herkes için iyi bir şey olabilir.

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
FortniteRehber

Fortnite Squid Game Kodları

Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Haber

Avatar: Frontiers of Pandora sadece ışın izleme ile çalışacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty 2020 : The Red Door Sızdı