Battle RoyaleMobil Oyun

Garena Free Fire, Vengeance Day etkinliklerini ve Gigantes Turnuvasını Yayınlandı

Garena Free Fire’ın İntikam Günü etkinliği bugün resmi olarak oyuna başladı, ancak bugünkü duyurular son değil. Gigantes turnuvası olarak bilinen hayranların dört gözle beklediği yakında çıkacak e-spor içeriğiyle ilgili ayrıntılar da paylaşıldı.

İlk olarak, Vengeance Day aslında iptal edilen Free Fire Champion’s Cup 2020 için bir oyun içi etkinlik olarak ayarlandı, ancak o zamandan beri kendi bağımsız deneyimiyle genişletildi. Bazıları kostümler, yağma kutuları ve paraşüt kaplamaları da dahil olmak üzere katılarak kazanılacak birçok özel etkinlik ödülü var.

Etkinliğin zirve günü, yeni Grim Reaper oyun modunun da kullanılabilir olacağı 25 Temmuz’da planlanıyor. Vengeance Day duyuru fragmanına sayfanın başından ya da buradan göz atabilirsiniz. Garena Free Fire hayranları, Garena’nın son zamanlarda esport odağını tamamen sanal turnuvalara kaydırdığını iyi biliyor. Bir sonraki program Latin Amerika ve Brezilya bölgeleri için Gigantes turnuvası. Bu dijital etkinlikler FFCC 2020’nin yerini alacak.

Gigantes turnuvasında Liga Brasileira de Free Fire 2020’den ilk 6 takım ve Free Fire League 2020 Grup B Sur’dan ilk 6 takım yer alacak. 6 tur ve 3 harita üzerinde savaşacaklar: Haritalar, Bermuda, Araf ve Kalahari. Önümüzdeki haftalarda daha fazla detayın gelmesi bekleniyor.

Bir battle royale hayranıysanız ve henüz bu oyuna bakmadıysanız, Garena Free Fire’ı Google Play ve App Store‘dan ücretsiz oynanabilir bir oyun olarak indirebilirsiniz.

Ya da hemen alttaki indirme seçeneklerini kullanın. İyi oyunlar…

Garena Free Fire: Booyah Günü
Garena Free Fire: Booyah Günü
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Marvel’s Avengers, Ağustos’ta 3 Beta Yapacak