Battle RoyaleRehber

Fortnite’da Rec 4 Players Ne Anlam İfade Ediyor?

Fortnite Sezon 3 Hafta 6 yarışması, ‘Rec: 4 Player’ yazan bir pankartla işaretlenmiştir ve bu kılavuz bunun ne anlama geldiğini açıklamaktadır.

Oyuncular Fortnite’ın Sezon 3 Hafta 6 zorluklarına göz atarken, 100 sandığı aramalarını isteyen mücadeleyi görebilirler. Özellikle, bu yeni haftalık meydan okumada “Rec: 4 Players” yazan bir banner var ve gerçekten bunun ne anlama geldiğini tüm hayranlar için hemen belli olmayabilir.

Basitçe ifade etmek gerekirse, Fortnite’deki “Rec: 4 Players” taraftarların meydan okumayı dörtlü gruplar halinde tamamlamaları önerilir. Vurgulamak gerekirse, bu sadece bir öneri değil, bir gerekliliktir ve oyuncular tercihleri ​​ise 100 sandığı da kendi başlarına aramakta özgürdür. Bununla birlikte, taraftarlar birlikte çalışırlarsa meydan okumayı kesinlikle daha hızlı tamamlayacaktır, ancak bu görev, öneri takip edilse bile biraz zaman alıcı olabilir.

Not etmek gerekirse, Fortnite oyuncularının bu Sezon 3 Hafta 6 mücadelesi için takımlar oluşturmak için önceden belirlenmiş gruplara sahip olmaları gerekmez, çünkü Kadrolar oyun modu seçilen uygun ayarlarla otomatik olarak bununla ilgilenebilir. Gerçekten de, oyuncular sadece bir maç için sıraya girerken Kadroları “Doldur” olarak ayarladıklarından emin olmak zorundalar ve yakında sandıklarını aramaya başlayabilecekleri dört kişilik bir gruba sahip olacaklar.

Fortnite’de sandık aramak için en iyi yerlerle ilgili olarak, Lazy Lake kesinlikle bu listede ön plandadır, çünkü bu alanda yağmalanacak bir kutu vardır. Ayrıca, Lazy Lake’in hemen batısında bulunan bir dizi Sezon 3 Hafta 6 XP Parası var ve buraya gelen oyunculara battle passte ilerleme kaydetmek için daha fazla fırsat sunuyor.

Ayrıca, oyuncuların daha rahat bir yaklaşım benimsemeleri ve en yüksek göğüs yoğunluğuna sahip olmasalar bile Fortnite Sezon 3’teki en sevdikleri iniş konumlarına bağlı kalmaları kesinlikle iyidir. Bu, 100 sandığın tümünü araştırmanın ve haftalık mücadeleyi tamamlamanın biraz daha uzun süreceği anlamına gelse de, yeterli maçlar oynayan hayranlar, özellikle de maçlarında tam Kadroların desteğine sahipse ve 80.000 XP’sini kazanırlarsa, şartı kesinlikle yerine getireceklerdir.

Fortnite artık Android, iOS, PC, PS4, Switch ve Xbox One’da, PS5 ve Xbox Series X sürümleri geliştiriliyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Civilization 6Rehber

Civilization 6'da Vampir Kalelerinden En İyi Şekilde Yararlanma

Hayatta KalmaRehber

Stink Bug (Osuruk Böceği) Nerede Bulunur - Grounded Rehber

Hayatta KalmaRehber

Su Kabı(Water Container) Nasıl Yapılır? - Grounded Rehberleri

Hayatta KalmaRehber

Grounded'da Collector Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile: Ücretsiz Petrol Elde Etme Rehberi