Strateji

CrossFire: Warzone Ön Kayıtta – Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu

Joycity’nin en son oyunu, popüler CrossFire’ın taktiksel bir simülasyon oyunu olarak geri döndüğünü göreceksiniz. Adı da CrossFire: Warzone. Şimdi 166 ülkede piyasaya sürülmeden önce Android cihazlar için ön kayıt yapılabilir. İOS için ön siparişler yeni bir güncellemeyle aktif hale getirilmiştir.

100 milyondan fazla oyuncu tarafından beğenilen popüler FPS serisine bu taktiksel bakış oyununda, PC orijinalinden tanıyabilecekleri 25 farklı karakter işe alabileceksiniz. Oradan PVP ve PVE savaşlarının karışımında helikopterlere, askeri araçlara ve askerlere komuta edecekler.

Bu, ele geçirdikleri şehirleri geri almak için teröristlere karşı savaşmak, ileri teknoloji savaş birimlerini kullanmak anlamına geliyor. Ayrıca oyuncuların, insanlığa önemli zarar vermesini önlemek için Devasa Organik Silahlar da var. Oyun gerçek zamanlı olarak oynanıyor ve oyunculara çeşitli stratejileri üzerinde mükemmel bir kontrol sağlıyor. Savaşa hazır olduklarından emin olmak için eğitim birlikleri ile birlikte kaynak toplamalı ve üslerini yükseltmeleri gerekecek.

CrossFire: Warzone’un neler sunabileceği hakkında bir fikir edinmek için yakın zamanda piyasaya sürülen tanıtım videosuna yazının başından ya da buradan göz atabilirsiniz. Burada Natasha’nın Uluslararası Terör Örgütüne karşı savaşa hazırlanırken komutanına rapor verdiğini duyuyoruz. Oyun hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ayrıca hemen aşağıdaki galerimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Oyun, son yedi ayda Filipinler ve Singapur gibi on bir farklı ülkede kapsamlı bir şekilde test edildi. Bu soft launch (kısırlı lansman), geliştiricilerin çeşitli unsurları kontrol etmenin yanı sıra oyunu çevrimiçi bir ortamda daha kararlı hale getirmelerini sağladı.

CrossFire: Warzone şimdi Google Play‘de ve App Store’da ön kayıt yaptırabilir. Oyun için ön kayıt yapmayı seçenlere, diğer oyun içi öğelerin yanı sıra nadir komutan ekipmanı verilecek.

‎CROSSFIRE: Warzone
‎CROSSFIRE: Warzone
Geliştirici: JOYCITY Corp
Fiyat: Ücretsiz+
CROSSFIRE: Warzone
CROSSFIRE: Warzone
Geliştirici: JOYCITY Corp.
Fiyat: To be announced
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dragon’s Dogma Bir Anime Uyarlamasına Sahip Olacak