Battle Royale

Pubg’de Battlegrounds Ölüm Maçlarını Organize Eden Bakın Kimmiş?

PUBG Corp, herkesin bu acımasız alana girmelerine tam olarak uyumlu olmadığını ima ederek popüler battle royaleının hikayesine dokunan yeni bir video yayınladı.

Battle royale türü oldukça basittir. Herkesi öldürdükten sonra hayatta kalan kişi veya takım zafer kazanır. Bununla birlikte, PUBG’nin son lore videosu şu anda oyunda mümkün olmayan farklı bir sonuç gösteriyor.

Video, devam eden bir battle royali gözlemleyen beş kişilik bir grubu gösteriyor ve bunlar şovu yürütenler gibi görünüyor. Bununla birlikte, kısa bir süre sonra, tüm anlaşmanın arkasındaki gölgeli figür tarafından istihdam edildikleri anlaşılıyor.

Dört haydut battle royale katılımcısı bir kadro kaybolana kadar operatörler için her şey yolunda gidiyor. İlk olarak, kameralar çalışmayı bırakır ve pozisyonları kaybolur. Sanhok 4’teki bir takımın nereye gittiğini anladığında, artık çok geç ve gizli sığınakları ihlal edilmiştir.

Sanhok 4’ün önümüzdeki sezonda tam olarak ne önemi olacağı görülüyor, ancak sığınak muhtemelen yeni bir yer olacak. Ayrıca, videodaki ekibe benzer şekilde oyuncuların hileli gitmesine izin verecek yeni bir özelliğin piyasaya sürülmesi de mümkündür. Daha sonra, bir etkinlikte oyuncuların kadroyu ortadan kaldırmakla görevlendirilmesi mümkün olabilir.

Yayınlanan Pubg Lore videosuyla ilgili kısa bir özet;

Duncan Slade – Eski ordu mensubu, güçlü liderlik becerilerine sahiptir
Pavel “Lunchmeat” Dvorak – Ateşli silahlara karşı yakın dövüşü tercih eden son derece agresif bir birey
Jule Skels – Sosyopatik özelliklere sahip bir seri katil
Madison Malhotra – Karakin’e yangın çıkaran silah kaçakçılığı yapan eski silah tüccarı

Savaş alanını denetleyen ekibin patronu olan gölgeli figürlere gelince, muhtemelen aşağıda görülen ilk lore videosuna tanık olduğumuz kişi ile aynı kişi.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Battle Royale

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Fortnite

Heavy Sniper Rifle Nasıl Bulabilirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Xbox Insider’dan “God of War PC İçin Çıkıyor” Dedikodusu