AksiyonMacera

Spider-Man: Miles Morales’in PS5’te Opsiyonel 4K / 60FPS Modu Olacak

Geliştirici Insomniac Games, Spider-Man: Miles Morales’in PlayStation 5’teki isteğe bağlı 4K çözünürlüğe / 60 fps özelliğine sahip olduğunu açıkladı.

Digital Foundry’nin Temmuz ayında daha önce bildirdiği gibi, Sony’nin son PS5 oyunları, 30fps’nin şirketin Horizon Forbidden West, Ratchet ve Clank: Rift Apart ve Marvel’s Spider-Man: Miles Morales dahil olmak üzere birinci taraf oyunlarının çoğunluğu için bir performans hedefi olduğunu öne sürdüğünü ortaya koydu. .

“Sony PS5 modelini Marvel’s Spider-Man: Miles Morales için kısa bir teaser ile başlattı ve kanıtlar geliştirici Insomniac’ın orijinal oyunun 30 fps performansına sadık kalıyor, bunun yanında daha iyi görüntü kalitesi için seçenekler de bulunuyor” Digital Foundry’den  Richard Leadbetter, bu şekilde açıkladı.

Insomniac’tan gelen haberler memnuniyetle karşılanmakla birlikte birçok soru akılları meşgul ediyor. Örneğin, bu performans alternatif kaliteli görsel modundan nasıl farklı olacak? Muhtemelen yeni başlayanlar için ışın izleme yok. İşte Leadbetter haberlere yorum yapıyor:

“Bu hoş bir duyuru, kullanıcılara 60 fps sunmak için PS5’in CPU gücüne daha fazla eğilebilecek ve özellikle 4K çözünürlük önerildiği için performans modunu sunmak için hangi grafik işlemlerin gerekli olduğunu görmek isteyeceğiz burada – ışın izleme efektlerindeki hassasiyeti düşürmek veya tamamen düşürmek bir olasılıktır.Bunun orijinal bir tasarım hedefi olup olmadığı veya kullanıcı geri bildirimlerine bir yanıt olup olmadığı net değildir, ancak sonuç olarak oyunculara PS5’in gücünü kullanma seçeneği sunacağız.”

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Lord of the Rings: Rise to War Belirli Bölgeler İçin Beta Testine Başladı