AksiyonMacera

Senua’s Saga: Hellblade 2 Fragmanı Gerçekçiliği İle Konuşuluyor

Unreal Engine’in geliştiricisi Epic Games, Ninja Theory’nin Senua’s Saga: Hellblade 2 için bir tanıtım fragmanının daha önce de belirtildiği gibi gerçek zamanlı olarak çalıştığını doğruladı.

Şimdiye kadar açık olarak belirtilmemişti, Epic Games, yaklaşan Xbox özel Senua’s Saga: Hellblade 2’nin fragmanının gerçek zamanlı çalıştığını resmi olarak doğruladı, bu da oyun içi grafiklere baktığınız anlamına geliyor. Epic, oyunu açıklarken “eşsiz gerçek zamanlı karakter kalitesi” sözcüklerini kullandı.

Yukarıda izleyebileceğiniz fragman, ilk olarak Aralık 2019’da The Games Awards şovunda gösterildi. Gösterim sırasında Senua’nın Saga: Hellblade 2’sinin Xbox Series X’e gelecek ilk oyunlardan biri olduğu doğrulandı.

2017’nin popüler aksiyon oyununun devamı da şirketin şimdiye kadar oluşturduğu en yeni ve en güçlü oyun motoru olan Epic Games’in Unreal Engine 5’i kullanılarak oluşturuldu. Epic Games’in motorunu birkaç ay önce PlayStation 5’i kullanarak sergilediğini, ancak fragmandaki grafiklere baktığımızda Hellblade 2’nin PS5 demo ile aynı olduğunu hatırlayabilirsiniz.

Kesinlikle etkileyici bir başarı olan şeylerden biri yüz ifadeleri ve animasyonlardır. Ninja Theory harika bir iş çıkardı ve bu ayın ilerleyen günlerinde çıkacak olan Xbox Games Showcase’de gösterilebilecek bir oyun görmek için sabırsızlanıyoruz.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Battle Royale

Fortnite vs Apple - Epic Games ile Apple Arasında Neler Oluyor?

AksiyonMacera

Crysis Remastered Epic Games'e Özel Olarak Yayınlanacak

Battle RoyaleRehber

Fortnite, Apple Marketten Kaldırdıktan Sonra Bile iOS İçin Tekrar İndirilebilir

AksiyonRol Oyunu

Oyunculardan Gelen Yoğun İstek Üzerine Mortal Shell Betası Başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Skull & Bones, Fortnite Benzeri Oyun, Hala Geliştiriliyor