AksiyonMacera

Senua’s Saga: Hellblade 2 Fragmanı Gerçekçiliği İle Konuşuluyor

Unreal Engine’in geliştiricisi Epic Games, Ninja Theory’nin Senua’s Saga: Hellblade 2 için bir tanıtım fragmanının daha önce de belirtildiği gibi gerçek zamanlı olarak çalıştığını doğruladı.

Şimdiye kadar açık olarak belirtilmemişti, Epic Games, yaklaşan Xbox özel Senua’s Saga: Hellblade 2’nin fragmanının gerçek zamanlı çalıştığını resmi olarak doğruladı, bu da oyun içi grafiklere baktığınız anlamına geliyor. Epic, oyunu açıklarken “eşsiz gerçek zamanlı karakter kalitesi” sözcüklerini kullandı.

Yukarıda izleyebileceğiniz fragman, ilk olarak Aralık 2019’da The Games Awards şovunda gösterildi. Gösterim sırasında Senua’nın Saga: Hellblade 2’sinin Xbox Series X’e gelecek ilk oyunlardan biri olduğu doğrulandı.

2017’nin popüler aksiyon oyununun devamı da şirketin şimdiye kadar oluşturduğu en yeni ve en güçlü oyun motoru olan Epic Games’in Unreal Engine 5’i kullanılarak oluşturuldu. Epic Games’in motorunu birkaç ay önce PlayStation 5’i kullanarak sergilediğini, ancak fragmandaki grafiklere baktığımızda Hellblade 2’nin PS5 demo ile aynı olduğunu hatırlayabilirsiniz.

Kesinlikle etkileyici bir başarı olan şeylerden biri yüz ifadeleri ve animasyonlardır. Ninja Theory harika bir iş çıkardı ve bu ayın ilerleyen günlerinde çıkacak olan Xbox Games Showcase’de gösterilebilecek bir oyun görmek için sabırsızlanıyoruz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Haber

Epic Games Store geri adım attı, şimdi NFT oyunlarını yayınlayacak

PUBG

Yeni Pubg'nin Oyun Motoru Ortaya Çıkmış Olabilir

Savaş Oyunları

WW1 Verdun Western Front Ücretsiz Al

AksiyonUzay Temalı Oyunlar

Elite Dangerous Ücretsiz Oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Skull & Bones, Fortnite Benzeri Oyun, Hala Geliştiriliyor