e-SporNişancı Oyunu

Valorant’ta Silah Görünümü Nasıl Alınır?

Valorant oyuncuları, oyunun kapalı beta sürümünde envanterleri için elde edebilecekleri çeşitli silah kaplamalarına sahiptir.

Valorant için kapalı beta devam ediyor ve oyuncular silahlarının görünümünü çeşitli kaplamalarla özelleştirebilirler. Bununla birlikte, oyuncuların en sevdikleri silah için oyuncuların birinci şahıs nişancıda kullanabildikleri belirli görünümleri elde etmelerinin belirli yolları vardır. Neyse ki, bu kozmetik silah öğelerini nasıl alabileceğinizi sizin için derledik, böylece birinci şahıs nişancı becerilerinizi gösterirken harika görünebilirsiniz. Valorant kaplama nasıl alınır rehberimize başlayalım.

Valorant Beta’da Silah Kaplamaları Nasıl Alınır?

Şimdi, oyuncuların bu özel kozmetik ürünleri Riot Games’in yeni oyununda almasının iki yolu var.

Bu yöntemlerden biri, oyun içi mağazaya gidip şu anda beta sürümünde bulunan silah kaplamalarını satın almaktır. Mağaza her gün 17:00 PST / 19:00 CST / 20:00 EST’de sıfırlanıyor, bu da oyuncuların istedikleri cildin kozmetik ürün sıfırlamasından sonra mağazada olup olmadığını görmek için her gün tekrar kontrol edebileceği anlamına geliyor. Mağazadaki öğeler değişebilir, ancak genellikle 4.375 Valorants puanına mal olan Luxe ve Reaver paketlerini bulabilirsiniz. Bu paketler bir grup silah için silah kaplamaları içerir ve ayrıca ücretsiz bir bıçak kaplaması içerir. Bireyler ayrıca her kaplamayı 875 puanlık bir fiyata paketten ayrı olarak satın alabilirler.

Ayrıca paketin altında satın alabileceğiniz ve envanterinize ekleyebileceğiniz dört ayrı silah görünümü de olacak.

Oyuncuların silah kaplamalarını elde etmelerinin bir diğer yöntemi de her bir Ajanın sözleşmelerini yükseltmektir. Her karakterin oyuncuların aktive edebileceği bir sözleşmesi vardır. Bu sözleşme aktive edildiğinde, her oynadığınızda deneyim puanı kazanırsınız. Karakterden esinlenen bir kaplama daha sonra beta oyuncularının sözleşmenin 9. aşamasına ulaştıklarında kazanabilmelerini sağlar.

Riot Games, gelecekte Valorant’a muhtemelen daha fazla silah görünümü ekleyecek, ancak yukarıdaki iki yöntem, şu anda mevcut kozmetik ürünleri oyunun kapalı beta sürümünde nasıl edinebileceğinizi gösterir.

Vloaran Silah Kaplamalarını Geliştirme

Bu tür oyunlarda kostüm ve kaplamalar karakterinizi ya da çevrenizi değiştirmenize yarar ve çoğu sıkıcı durumdan sizi kurtarabilir. Valorant’ta kaplamalar bulunuyor. Bununla birlikte kaplama geliştirme özelliği de bulunuyor. Detaylıca açıklıyoruz;

VP (Valorant para birimi) yoluyla aldığın ya da Yeni Oyuncu Kontratı ile elde ettiğin Radyanit Puanlarını, silah kaplamlarını geliştirme sırasında harcaman mümkün. Bütün silahların kaplaması geliştirilemez. Silah kaplama seviyeleri kendine has ve değişkendir; bunun anlamı, bir silah kaplaması farklı bir seviyede sona gelirken bir başkası daha yüksek bir seviyeye çıkabilir. Bir kaç örnek verelim;

  • Yeni namlu patlamaları
  • Yeni ateş etme sesleri
  • Yeni doldurma animasyonları
  • Yeni kuşanma animasyonları
  • Yeni çeşitlemeler

Valorant’ta her silah kaplaması geliştirilebilir mi?

Her silah için Kaplama Geliştirme mümkün değildir. Bir silah kaplamasının bilgilerinde mağazada ya da geliştirme kısmında o silah kaplamasının geliştirilebilir olup olmadığı belirtilmiştir. Dikkat ederek kullanman gerekir.

Silah kaplamalarında değişiklik var mı ya da hepsi aynı mı?

Bununla birlikte bu bilgiler arasında o silah kaplamasının ne kadar ve nasıl geliştirilebileceğiyle ilgili bilgiler de yer almaktadır. Bunları da mutlaka kontrol etmelisin.

Valorant kapalı beta sürümünde istediğiniz silah kaplamalarını elde etme arayışınızda size bol şans dileriz!

[ctu_ultimate_oxi id=”5″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Nişancı Oyunu

Gray Zone Warfare Büyük Bir Oyuncu Kitlesiyle Erken Erişime Girdi

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Hunter Nasıl Öldürürsün?

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warframe Mobile Yakında Karşımıza Çıkabilir