Nişancı Oyunu

Call of Duty 2020, Warzone ile Entegre Olacak

Activision Başkanı Rob Kostich’e göre, Call of Duty 2020 ve yakında çıkacak olan diğer “premium oyunlar” Call of Duty: Warzone ile “sıkı bir entegrasyona” sahip olacak.

Haber, 4 Ağustos’ta gerçekleşen Activision Blizzard Q2 kazanç açıklaması sırasında geldi. Açıklama sırasında Kostich, Call of Duty: Warzone ile bu yılın yaklaşan Call of Duty oyunu arasında “çok sıkı bir entegrasyon” olacağını açıkladı.

Kostich, “Ve beklemeniz gereken şey, ikisi arasında çok sıkı bir entegrasyon olması. Modern Warfare ve Warzone’un bir birlerine iyi bir şekilde entegre edildi ve bence bu oyuncu tabanı için gerçekten önemli.” dedi.

“Sadece Warzone oynamayı ya da premium oyunu oynamayı seçip seçmediklerine bakılmaksızın tüm oyuncularımızı ödüllendirebilmemizi ve onlara yeni deneyimler verebilmemizi sağlamak için, aynı zamanda tüm oyunlarımızla – premium oyunlarımızla – aynı şeyi yapmayı planlıyoruz. Böylece oyunlarımız bir birlerine entegre olacak “diye ekledi. Bu, bu yılki Call of Duty’in ötesinde bile, gelecekteki “premium” COD oyunlarının, oynaması ücretsiz Warzone ile gerçek bir bağlantıya sahip olacağını gösteriyor.

Mali açıklamalar sırasında ayrıca, Warzone’un ekibin “yaklaşan oyunumuzu nasıl, ne zaman ve hatta nerede ortaya çıkardığımızı yeniden düşünmesine” neden olduğunu, Call of Duty 2020’nin Warzone’un içinde ortaya çıkabileceğini gösteriyor. Oyuncular zaten RC-XD gibi Black Ops paskalya yumurtalarını oyunda buldular, bu yüzden yeni oyun hakkında bir kaç ipucu elde ettiler.

Call of Duty 2020 Geliştiricileri

Aynı açıklamada, bu yılki Call of Duty’in oynanabilir bir durumda olduğu ve oyunun Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirildiği doğrulandı.

Geçen ayın sonlarında Call of Duty 2020’nin Call of Duty: Black Ops Cold War olarak adlandırılabileceğini bildirdik. Bu ayın başlarında Microsoft Store’da Call of Duty 2020 için bir kod adı olduğu söylenen The Red Door adlı Activision oyunu için bir Alfa listesi bulundu.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Call of DutyModern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare 2 resmen duyuruldu

Call of DutyNişancı Oyunu

Call of Duty'nin hile önleme sistemi artık hilecilerin oyun içinde rakipleri görmesini engelliyor

Call of DutyNişancı Oyunu

Call of Duty bir yılda 50 milyon oyuncu kaybetti

Call of DutySavaş Oyunları

Yeni bir zombili Call of Duty dedikoduları yayılıyor, işte detaylar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Microsoft’un Yeni Nesil Xbox Series X Kumandası iOS ve Android Uyumlu Olacak