Haber

Doom Eternal Çok Yakında Xbox Game Pass’te Yayınlanabilir

Bethesda’nın Microsoft tarafından satın alınmasından sonra, hepimiz şirketin oyunlarının çoğunun Xbox Game Pass’te yayınlanmasını bekliyoruz. Bugün, Game Pass’in resmi Twitter’ında Doom Eternal’ın abonelikte mevcut olabileceğini öne süren bir ipucu ortaya çıktı.

Yakın zaman önce Bethesda’nın Microsoft tarafından satın alınması hakkında bilgi verdik. Resmi duyuruda Bethesda tarafından geliştirilen ve yayınlanan tüm oyunların Xbox Game Pass aboneliğinin bir parçası olarak satışa sunulacağını okuyabildik, ancak belirli bir tarih öğrenemedik.

Twitter’daki resmi Xbox Game Pass hesabında, normal bir mesaj gibi görünen bir tweet belirdi, ancak birkaç dakika sonra kullanıcılar bir şeylerin doğru olmadığını fark etti. Metindeki büyük harflerin “aşağıya bak” şeklinde düzenlendiğini çabucak keşfettiler. Ancak bunu yaptığımızda olağandışı bir şey fark etmiyoruz – bulmacanın çözümü çok iyi gizlenmiş durumda.

Twitter kullanıcısı Jacob Burns, işimizi kolaylaştırdı ve mesajın en sonunda “avcı geliyor” yazan bir not olduğunu gösterdi. Altyazının arka planla aynı renge sahip olması nedeniyle bunu fark etmek zordur.

Gizli mesaj Doom Slayer’a atıfta bulunuyor, bu nedenle Doom Eternal’ın Xbox Game Pass aboneliğine katılmasını bekleyebiliriz. Bu harika bir an olacak çünkü oyun için ilk hikaye genişletmesi 20 Ekim’de başlayacak ve Game Pass kullanıcıları DLC’lerde % 10 indirim alacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KonsolRehberXbox

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

Game Pass

Ubisoft+ oyunları Game Pass ile anlaşabilir

MMORPG

Söylentiler, Mandalorian MMO'nun Xbox'a Özel Olacağına İşaret Ediyor

Rol Oyunu

Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Microsoft Bethesda’dan Sonra Başka Oyun Şirketlerini de Almaya Çalışıyor