Battle Royale

Fortnite’a Blade İçerikleri Geliyor

Uzun zamandır ünlü hikaye ve film serileriyle iş birliği içinde olan Fortnite’da yeni bir içerik tanıtıldı. Blade…

Fortnite’ın Marvel temalı sezonu devam ediyor, ancak ilk dalganın kahramanları, kötü adamları ve güçleri ilk çıkışlarını yapmış gibi görünüyor. Yolda başka biri var mı? Görünüşe göre cevap evet, çünkü hem Marvel hem de Epic sezon bitmeden en az bir kahramanın daha ilk gösterimini ortaya koydu: Blade.

Marvel, Fortnite Nexus War etiketinin yanı sıra bir dizi emojiyi (güneş gözlüğü, güneş, vampir ve çapraz kılıç) tweetledi. Tek başına bu, Blade hakkında oldukça net bir ipucu, ancak geçen hafta, Epic’ten Donald Mustard, hem bir Smashing Pumpkins şarkısı hem de vampirlerin ve belki de avcılarının açık bir göstergesi olan “dünya bir vampirdir” şeklinde tweetledi.

Fortnite Intel’in belirttiği gibi, son 14.20 güncellemesinin yanı sıra Epic, içerik oluşturuculara yama hakkında bir e-posta gönderdi. Mesaj, yarı vampir kahramanı Blade’e atıfta bulunmak için kullanılan bir terim olan “daywalker” kelimesini heceleyen vurgulanmış bir dizi harf içeriyor.

Teaser’ların çok fazla şeyi ortaya koymadığı açık olsa da, Blade’in bir eşya mağazası görünümünden daha fazlası olması muhtemel – ancak bir süre için gizli bir kostüm mü yoksa oyun içi Fortnite patronlarından biri mi olacağını bilmiyoruz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberWarzone

Warzone 2.0 Silahları Düzenleme Geliştirme

Apex LegendsBattle RoyaleFortnite

Apex Legends vs Fortnite 5 Fark

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Orjinal Metal Gear Solid’in PS5 Özel Sürümü Çıkacak