AksiyonMacera

Mafia: Definitive Edition Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler – Mutlaka Okuyun –

2002 oyununun yeniden yapımı Mafia yakında piyasaya sürülecek ve işte oyuncuların satın almadan önce Mafia: Definitive Edition hakkında bilmesi gereken her şey.

Mafya serisi, bu yıl bir dizi yeniden yayınlama ve yeniden yapılanma ile karşımıza çıkıyor. Tabii ki, Mafya hayranlarının yakında alabileceği en heyecan verici oyunlardan biri, ilk olarak 2002’de piyasaya sürülen orijinal oyunun tam bir yeniden yapımı olan Mafia: Definitive Edition.

Şimdi, her şeyden önce, Mafia: Trilogy’nin üç Mafya oyununun da Definitive Edition’larını içerdiğini ve bu sürümü satın alanlar için, ilk Mafya’nın yeniden yapımıyla Mafia 2 ve Mafia 3 oynayabileceklerini belirtmekte fayda var. oyun 25 Eylül’de piyasaya sürülecek. Ancak, yeniden yapılanma aynı zamanda yukarıda belirtilen tarihte piyasaya sürülmesi planlanan Mafia: Definitive Edition olarak ayrıca satın alınabilir. Şimdi, yeniden yapımın satın almaya değer olup olmadığını bilmek isteyenler için, işte oyuncuların Mafia: Definitive Edition hakkında bilmesi gereken her şeyin bir dökümü.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Macera

Prey, Kaç Dakikada Bitirilebilir?

Rol Oyunu

Mount and Blade 2 Bannerlord Oyununda İtibar Nasıl Kazanılır?

Path of Exile

Path of Exile: Sentinel Genişlemesi Duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Hundred Soul: The Last Savior Başlangıç Rehberi