AksiyonMacera

Mafia: Definitive Edition Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler – Mutlaka Okuyun –

2002 oyununun yeniden yapımı Mafia yakında piyasaya sürülecek ve işte oyuncuların satın almadan önce Mafia: Definitive Edition hakkında bilmesi gereken her şey.

Mafya serisi, bu yıl bir dizi yeniden yayınlama ve yeniden yapılanma ile karşımıza çıkıyor. Tabii ki, Mafya hayranlarının yakında alabileceği en heyecan verici oyunlardan biri, ilk olarak 2002’de piyasaya sürülen orijinal oyunun tam bir yeniden yapımı olan Mafia: Definitive Edition.

Şimdi, her şeyden önce, Mafia: Trilogy’nin üç Mafya oyununun da Definitive Edition’larını içerdiğini ve bu sürümü satın alanlar için, ilk Mafya’nın yeniden yapımıyla Mafia 2 ve Mafia 3 oynayabileceklerini belirtmekte fayda var. oyun 25 Eylül’de piyasaya sürülecek. Ancak, yeniden yapılanma aynı zamanda yukarıda belirtilen tarihte piyasaya sürülmesi planlanan Mafia: Definitive Edition olarak ayrıca satın alınabilir. Şimdi, yeniden yapımın satın almaya değer olup olmadığını bilmek isteyenler için, işte oyuncuların Mafia: Definitive Edition hakkında bilmesi gereken her şeyin bir dökümü.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Returnal

Returnal'da Ekstra Can Nasıl Alınır?

Outriders

Outriders Önemli İpuçları - Mutlaka Okuyun!

Mobil Oyun

TiM: Gizli Tehlike Yazı Tabanlı Macera RPG

AksiyonHack & SlashRol Oyunu

Path of Exile Mobile Ücretsiz Hack & Slash

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hundred Soul: The Last Savior Başlangıç Rehberi