AksiyonKonsol

Orjinal Metal Gear Solid’in PS5 Özel Sürümü Çıkacak

Orijinal Metal Gear Solid’in tamamen yenileneceği bildiriliyor ve PS5 konsoluna özel olacağı da haber detaylarına ekleniyor.

Yeni iddia, genellikle oyun donanımı konusunda uzmanlaşmış bir YouTube kanalı olan RedGamingTech’ten geliyor. Kanalın kaynağına göre, orijinal Metal Gear Solid tam bir yeniden yapım (remake) olacak (sadece bir remaster değil) ve sonunda piyasaya sürüldüğünde, PS5’e özel bir konsol oyunu olarak karşımıza çıkacak ve sonrasında PC’ye gelecek.

Dahası, RedGamingTech’in kaynağı Metal Gear Solid 2, 3 ve 4’ün hepsinin HD yeniden düzenleyeceğini iddia ediyor. Devam oyunları, orijinal oyuna verilen aynı yeniden yapım işlemine sahip olmayacak ve bu tadilatların PS5’e özel oyun olup olmayacağı bilinmiyor.

Bu aynı zamanda Konami’nin son dönemlerinde dolaşan tek PS5 söylentisini değil. Bu yılın başlarında, Konami’de yeni bir Silent Hill’in üretimde olduğu ve piyasaya sürüldüğünde PS5’e özel olacağı iddia edilmişti. En azından şu ana kadar, uykuda olan korku serisindeki sözde yeni oyun için hiçbir gelişme olmadı.

Şimdilik, Konami’nin parayı orijinal Metal Gear Solid’in tam bir yeniden yapımına dökmeye istekli olup olmadığını bekleyip görmemiz gerekecek. Proje gerçekse, Sony’nin PS5 için takılmayı başardığı tek üçüncü taraf olmayacak: Final Fantasy 16, yeni nesil konsola özel zamanlanmış bir oyundur.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077 PC Sistem Gereksinimleri