Battle Royale

Apex Legends Sonunda Crossplay’e Kavuşuyor

Apex Legends, yeni bir koleksiyon etkinliği ve LTM’nin ayrıntılarını içeren yeni bir fragman yayınlarken, sonunda oyunculara çapraz oyun (crossplay) hakkında bir güncelleme veriyor.

Respawn Entertainment, Apex Legends için oyuna gelen birçok heyecan verici özelliği duyuran yeni bir fragman yayınladı. Bu ayrıntılar, bir sonraki Koleksiyon Etkinliği, yeni bir LTM ve ayrıca merakla beklenen çapraz oyun güncellemesi gibi çeşitli konulara kadar uzanıyor. Belki de en iyi yanı, 6 Ekim’de Apex Legends’a giriş yapan oyuncuların bu özellikleri ele geçirmeden önce uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklarıdır.

Apex Legends Satış Sonrası Koleksiyon Etkinliği

Apex Legends’a gelen en yeni Koleksiyon Etkinliği, Satış Sonrası Koleksiyon Etkinliği olarak adlandırıldı. Bir aydan fazla süredir oyuna geleceği söylenen etkinlikte Octane, Wraith ve Caustic için markanın efsanevi görünümleri yer alacak.

LTM – Flashpoint

Daha sonra fragman, Apex Legends’a gelen yeni bir LTM’ye çok kısa bir bakış sunuyor. Bu LTM’ye Flashpoint adı verildi. Bu modda, oyuncular kendilerini iyileştiren veya kalkan sağlayan herhangi bir ganimet bulamayacaklar. Bunun yerine, zamanla onları iyileştirecek belirli Parlama Noktası Bölgelerine gitmeleri gerekecek.

Apex Legends Crossplay

Son olarak, oyunculara nihayet oyuna gelecek olan çapraz oyun güncellemesiyle ilgili ayrıntılar verildi. Bu içeriğin geri kalanının yanı sıra 6 Ekim’den itibaren PC, PS4, Xbox One ve Origin’deki oyuncular Crossplay Beta’ya katılabilecek. Resmi Apex Legends web sitesine göre, oyuncuların diğer platformlarla oynamak istemiyorlarsa çapraz oyunu manuel olarak devre dışı bırakmaları gerekecek.

Bu çapraz oyun güncellemesi birçok oyuncu için heyecan verici olsa da, yine de Respawn’ın blog gönderisinde değinmediği bazı gizemler var. Birçok Apex Legends oyuncusu, oyuna çapraz oyun geldiğinde Nintendo Switch ve Steam sürümlerinin de piyasaya sürüleceği varsayımı altında. Ancak, görünüşe göre bu sürümlerin her ikisi de şu anda üzerinde çalışılıyor.

Nintendo Switch oyuncuları, arenaya atlamak için biraz daha beklemek zorunda oldukları için hayal kırıklığına uğrayabilirler, ancak oyunun geldiklerinde onları bekleyen pek çok yeni içerik olacak gibi görünüyor. Güvenilir bilgi kaynağı ve sızıntı sahibi Biast12, şu anda Apex Legends için çalışmakta olan 7 yeni efsanenin görüntülerini kısa süre önce sızdırdı. Bu yüzden, Switch oyuncuları biraz daha beklemek zorunda kalsa da, beklemeye değecek gibi görünüyor.

Apex Legends şu anda geliştirme aşamasında olan bir Switch sürümüyle PC, PS4 ve Xbox One’da mevcut.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Ubisoft, oynaması ücretsiz battle royale shooter oyunu Hyper Scape'i kapatıyor

Apex Legends

Apex Legends: Defiance lansman fragmanı, Mad Maggie'yi detaylarıyla gösteriyor

Fortnite

Fortnite 19.10 Güncellemesi Bugün Çıkıyor Tilted Towers Geri Dönüyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies Oynanışı Geliştirici Günlüğünde Ortaya Çıktı