AksiyonHaber

God of War: Ragnarok Ne Zaman Çıkacak?

God of War: Ragnarok henüz resmi bir unvana sahip olmayabilir, ancak oyuncuların oldukça emin olabileceği bir şey var: çıkış tarihi. 2018 Yılının Oyunu’nun merakla beklenen devamı, özellikle orijinaldeki hikayeye çok dikkat edenler için çok fazla ses getiriyor.

God of War: Ragnarok çıkış tarihi

God of War: Ragnarok’un 2021’de çıkacağı söylendi. Maalesef, tam bir çıkış tarihi belirtilmedi ve pandemi şartları göz önüne alındığında oyunun ertelenme ihtimali her zaman söz konusu. Üçüncü çeyrekte mi yoksa dördüncü çeyrekte mi çıkmasının planlandığını bilmiyoruz, ancak yılın ilk yarısında çıkmayacağını varsaymak muhtemelen mantıklı bir iddia olur.

2020 yılı ve devam eden küresel salgın göz önüne alındığında, kendimizi God of War: Ragnarok’un geciktiği bir durumda bile bulabiliriz. Özellikle birçok geliştiricinin uzaktan nasıl çalıştığı göz önüne alındığında, bu da oyun geliştirmeyi her zaman zor bir süreç haline getiriyor.

God of War: Ragnarok ilk olarak bir PlayStation 5 Showcase sırasında duyurulmuştu. Aslında pek bir şey açığa çıkmadı, baktığımız zaman teaser, bize zamanın yaklaştığını ve hazırlanmamız gerektiğini söyleyen bir sesli (muhtemelen Kratos) mesaj içeriyor. Tanıtım, “Ragnarok geliyor” ifadesiyle ve yukarıda belirtilen tarih olan 2021 ile sona eriyor.

God of War: Ragnarok’tan hikâye açısından ne bekleyebileceğimize gelince, hepsi isminde. Ragnarok, tanrıların ölümü, doğal afetler ve dünyanın suyla kaplı olması şeklinde dünyanın sonunu içeren bir İskandinav mitolojisi olayıdır. Ancak Kratos’un 2018’deki God of War sırasındaki eylemleri nedeniyle olaylar tam olarak planlandığı gibi gerçekleşmeyebilir. Ayrıca, belirli bir kişinin Kratos ile dostça sohbet etmek için göründüğü after jenerik dizisi var.

Ragnarök, İskandinav mitinde kıyamet anlamına geliyor. Eski Norsça “Tanrıların / Dünyanın Sonu” veya “Tanrıların Alacakaranlığı” anlamına gelen Ragnarök veya Ragnarøkkr, eski halk kaynaklarından toparlanmış ilginç olayları içerir ve 13. yüzyılda Snorri Sturluson tarafından Nesir Edda’da bahsedilmiştir. Detaylı baktığınız zaman herkesin bir birini öldürdüğü, kötülerin serbest kaldığı ve herkes öldükten sonra saklananların tekrar yeni bir hayat kurduğu bir mitolojidir.

God of War: Ragnarok’un çıkış tarihi hakkında pek bir şey bilinmemekle birlikte, 2021’de olduğu gerçeği dışında, oyuncular en azından oyunda hangi büyük olayların meydana geleceğini biliyorlar. Kesin bir yayın tarihi açıklandıktan sonra bunu güncelleyeceğiz ve siz de her zaman haber almak için bizimle takipte kalabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
God of WarRehber

God of War: Game Plus Modu Hakkında Bilgiler

AksiyonRol Oyunu

Lords of the Fallen 2 Bu Son Baharda Tanıtılacak ve İşte Çıkış Tarihi

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Strateji

Starship Troopers: Terran Command Yine Ertelendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla Book of Knowledge Lokasyonları