AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Sektörün güvenilik kaynaklarından olan Jeff Grubb’a göre, EA Motive’in ikonik bilimkurgu korku oyunu Dead Space’in Remake versiyonu şu anda, Sonbahar 2022 çıkış tarihini hedefliyor. Dead Space Remake, 2021 ve sonrasının en çok beklenen korku oyunlarından biri değilse de kesinlikle en iyilerinden biri. Oyun, bu yaz, yayıncının, EA Motive’in, eski Assassin’s Creed Valhalla Oyun Direktörü ile yeniden yapım üzerinde çalıştığını doğruladığı EA Play şovu sırasında resmi olarak açıklandı.

Ne yazık ki, EA çok fazla açıklama yapmadı. Elimizde sadece çok kısa bir tanıtım fragmanı ve bunun gerçekten de 2008’deki ikonik orijinalin yeniden çevrimi olduğunu gösteren bir blog yazısı var. Bunun da ötesinde, güvenilir Jeff Grubb, EA’nın Capcom’un Resident Evil 2 ve Resident Evil 3 remake’lerinden notlar aldığını bildirdi, bu kesinlikle iyi bir haber.

Bugün, EA Motive’in şu anda Sonbahar 2022 çıkış tarihini hedeflediğini açıklayan Jeff Grubb’dan bir kez daha Dead Space Remake hakkında yeni söylentilerimiz var. Grubb, geliştirme sorunsuz ve herhangi bir aksaklık olmadan giderse, 2022’nin sonlarında Dead Space Remake sürümünü oynayabileceğimizi ima ediyor.

Adil olmak gerekirse, bu hiç de şaşırtıcı değil. 2021 çıkış tarihi şu anda kesinlikle bir anlam ifade etmiyordu ve 2022’nin ilk yarısı her zaman iyimserdi, çünkü EA’nın açıklama sırasında bize oyunun sadece küçük bir görüntüsünü gösterdiği göz önüne alındığında daha yolun başında oldukları belliydi. Grubb ayrıca EA’nın 2021’in sonuna kadar daha fazla Dead Space Remake görüntüsü sergilemesi gerektiğini de ortaya koyuyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Haber

Avatar: Frontiers of Pandora sadece ışın izleme ile çalışacak

Haber

Windows 11 Oyunculara Ne Sunacak?

Hack & Slash

Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yeni Başlayanlar İçin Dark Alliance Rehberi