RehberSimülasyon

Farming Simulator 19 Traktör Düzeltme / Işınlama Nasıl Yapılır?

Farming Simulator 19 rehberimizin bu kısmında oyun içinde sıkıştığınız durumlarda kullanabileceğiniz küçük ama hayat kurtaran bir özellikten bahsedeceğiz. Burada “sıkışmak” tam olarak aynı anlamda kullanılıyor. Yani traktör gerçekten sıkıştığında, haraket edemediğinde ya da devrildiğinde kullanabileceğiniz bir yöntem.

Traktör sıkıştığı zaman onu orada kaderine terk edemezsiniz. Siz üzerinden belki inebilirsiniz ama o tekrar üzerine bindiğinizde aynı şekilde orada duracaktır. Peki traktörünüzü ya da başka bir aracınızı sıkıştığı zaman nasıl kullanmaya devam edeceksiniz? İşte o basit yöntem.

Işınlanma

Işınlamayı kullanabilirsiniz: aracınız veya cihazınız devrilirse, haritadan Sıfırla düğmesini seçebilirsiniz. Araç mağazanın yanında görünecektir. Dikkatli olun, ancak aracınızı sıfırlarsanız, tüm içeriğinden kurtulursunuz (eğer bir römork veya bir ekim makinesiyse); traktör veya biçerdöver durumunda bile yakıt kaybedersiniz.

Makine barınakları inşa etmeye değer – kalan makineler / hammaddeler ve mahsuller için alanı daha iyi düzenlemenize yardımcı olacaklar. Ancak dikkatli olun: Düzensiz bir zeminde yapılar inşa ederseniz, çok daha fazla para ödersiniz.

Farming Simulator 2019 Rehberleri
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Moba

League of Legends, LOL, Siyah Ekran

MinecraftRehber

Minecraft Realm'e Eklenti Nasıl Kurulur?

RehberSimülasyon

Euro Truck Simulator 2'de Şoförleri İşe Gönderme

RehberSniper Elite

Sniper Elite 5: Zorluk Seviyeleri, Hangisini Seçmelisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
The Next Chapter Emblem’ini Nasıl Kazanırsınız? Destiny 2 Rehber