RehberSimülasyon

Farming Simulator 19 Traktör Düzeltme / Işınlama Nasıl Yapılır?

Farming Simulator 19 rehberimizin bu kısmında oyun içinde sıkıştığınız durumlarda kullanabileceğiniz küçük ama hayat kurtaran bir özellikten bahsedeceğiz. Burada “sıkışmak” tam olarak aynı anlamda kullanılıyor. Yani traktör gerçekten sıkıştığında, haraket edemediğinde ya da devrildiğinde kullanabileceğiniz bir yöntem.

Traktör sıkıştığı zaman onu orada kaderine terk edemezsiniz. Siz üzerinden belki inebilirsiniz ama o tekrar üzerine bindiğinizde aynı şekilde orada duracaktır. Peki traktörünüzü ya da başka bir aracınızı sıkıştığı zaman nasıl kullanmaya devam edeceksiniz? İşte o basit yöntem.

Işınlanma

Işınlamayı kullanabilirsiniz: aracınız veya cihazınız devrilirse, haritadan Sıfırla düğmesini seçebilirsiniz. Araç mağazanın yanında görünecektir. Dikkatli olun, ancak aracınızı sıfırlarsanız, tüm içeriğinden kurtulursunuz (eğer bir römork veya bir ekim makinesiyse); traktör veya biçerdöver durumunda bile yakıt kaybedersiniz.

Makine barınakları inşa etmeye değer – kalan makineler / hammaddeler ve mahsuller için alanı daha iyi düzenlemenize yardımcı olacaklar. Ancak dikkatli olun: Düzensiz bir zeminde yapılar inşa ederseniz, çok daha fazla para ödersiniz.

[ctu_ultimate_oxi id=”37″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Next Chapter Emblem’ini Nasıl Kazanırsınız? Destiny 2 Rehber