RehberSimülasyon

Farming Simulator 19 Traktör Düzeltme / Işınlama Nasıl Yapılır?

Farming Simulator 19 rehberimizin bu kısmında oyun içinde sıkıştığınız durumlarda kullanabileceğiniz küçük ama hayat kurtaran bir özellikten bahsedeceğiz. Burada “sıkışmak” tam olarak aynı anlamda kullanılıyor. Yani traktör gerçekten sıkıştığında, haraket edemediğinde ya da devrildiğinde kullanabileceğiniz bir yöntem.

Traktör sıkıştığı zaman onu orada kaderine terk edemezsiniz. Siz üzerinden belki inebilirsiniz ama o tekrar üzerine bindiğinizde aynı şekilde orada duracaktır. Peki traktörünüzü ya da başka bir aracınızı sıkıştığı zaman nasıl kullanmaya devam edeceksiniz? İşte o basit yöntem.

Işınlanma

Işınlamayı kullanabilirsiniz: aracınız veya cihazınız devrilirse, haritadan Sıfırla düğmesini seçebilirsiniz. Araç mağazanın yanında görünecektir. Dikkatli olun, ancak aracınızı sıfırlarsanız, tüm içeriğinden kurtulursunuz (eğer bir römork veya bir ekim makinesiyse); traktör veya biçerdöver durumunda bile yakıt kaybedersiniz.

Makine barınakları inşa etmeye değer – kalan makineler / hammaddeler ve mahsuller için alanı daha iyi düzenlemenize yardımcı olacaklar. Ancak dikkatli olun: Düzensiz bir zeminde yapılar inşa ederseniz, çok daha fazla para ödersiniz.

Farming Simulator 2019 Rehberleri
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Hızlı bir başlangıç için ipuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Farming Simulator 19’a Mod Nasıl Kurulur?