Dark Souls 3ListeRehber

Dark Souls 3’ün En İyi 3 Mızrağı

Dark Souls 3, oyunculara mızrak konusunda çok sayıda seçenek sunuyor. Bu listemizde en iyi şekilde faydalanabileceğiniz Dark Souls 3 mızraklarını sizlerle paylaşacağız. Elbette oyun tarzınıza göre kendi silahlarınızı seçmeniz mümkün lakin mızrak seçtiğiniz zaman bunlar en iyi seçenekler olabilir. Bu yüzden listemizdeki 3 mızrağı da kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Dark Souls 3’ün kombat kısmında düşmanla aranızdaki mesafe çok büyük bir bileşendir. Düşmanlarınızı size vuramadıklarında vurabilmek büyük bir avantajdır ve birkaç farklı yoldan elde edilebilir. Tahta, metal, kemik ve hatta bazen kayadan yapılmış uzun ve ölümcül nitelikteki yakın dövüş silahları kullanmak böyle bir yöntemdir.

Bir silah türü olarak mızraklar, öncelikle Dexterity’nin insanı, canavarı ve tanrıyı şişirmek için çok yönlü bir cephanelik oluşturan çok sayıda fayda sağlar. Tek elle kullanılan ve bir kalkanla veya diğer elden çıkarılan araçlarla eşleştirilen ve muhtemelen maksimum delme gücü için kendi başlarına kullanılan mızraklar, oyundaki en güçlü silahlardan bazıları olabilir.

souls benzeri oyunlar

Bununla birlikte, diğer silahlar arasında öne çıkacak kadar nişlerinde uzmanlaşan birkaç tanesi var. Bu öne çıkan mızrakların ne farkı olduğunu bilmek önemli çünkü daha güçlü olmak için daha işlevsel bir silaha ihtiyacınız olduğunu kabul edersiniz.

Mızraklılar, etkileyici erişimlerinin sağladığı göreceli güvenlik ile yakın dövüş menzilindeki düşmanları yenmek için ideal bir yola sahipler, ancak aynı zamanda onları harika savaş ortakları yapan başka özelliklere de sahipler. Mızraklar çoğunlukla zırhlı düşmanlara veya kalın deriye sahip olanlara karşı mükemmel olan itme hasarı verir. Ayrıca, diğer silah türlerinin çoğundan ortalama olarak daha iyi kontra saldırı hasarı verirler, bu da koruyucunun düşmanlarla en iyi şekilde darbe almasını sağlar. Listemizde yer alan mızraklar şunlardır;

 

Follower Javelin

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Liste

Oynayabileceğiniz En Zor Oyunlar

Hayatta KalmaListe

DayZ Benzeri 5 Oyun

Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Outriders Son Level Kaç?