Forza Horizon 4Rehber

Forza Horizon 4’te Araba Geliştirme ve Modifiye

Kılavuzun bu bölümü, Forza Horizon 4’teki mevcut yükseltmeleri ve araç modifiye  seçenekleri hakkında sizlere kullanabileceğiniz bilgiler sunacak. Aşağıda, arabanıza yeni parçaları nasıl takacağınızı ve aracınızı yükseltmek ve ayarlamak arasındaki farkın ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Satın aldığınız her araba yükseltilebilir. Yükseltme parçaları, işlevlerine ve hedefinize bağlı olarak belirli bir arabanın performansını iyileştirir veya azaltır. Bir motorun ve diğer bileşenlerin yapımı hakkında her şeyi bilmek zorunda değilsiniz. Her parçanın işlevselliği aracın istatistiklerinde sunulur – hız, yol tutuşu, hızlanma, başlatma ve frenler. Yeşil rakam, belirli bir yöndeki iyileşmeyi gösterirken, kırmızı bu istatistikte bir düşüş olduğunu gösterir. Arabanızı yükseltmenin, taktığınız parçaları ayarlamakla ilgili olan ayarlama ile aynı şey olmadığını unutmayın.

Yükseltmeler (Araba Geliştirme)

Yükseltmeler çoğunlukla kaputun altına kurulur, ancak tüm gövde kitlerini bazı araçlara takabilir ve tüm motoru tahrik ünitesi ile birlikte değiştirebilirsiniz. Bu şekilde, bir RWD arabayı, kullanımı çok daha kolay olan bir 4×4’e dönüştürebilirsiniz – veya tam tersi. Her arabaya mevcut tüm parçaları takarak aşırıya kaçmayın.

forza forizon 4 en pahalı arabalar

Küçük ve hafif arabaların kullanımı zorlaşabilir. Bir aracın yol tutuşunu, hızlanmasını ve çekişini (daha iyi lastikler) iyileştirmeye odaklanın. Bazı parçaların takılması, bunları araç kurulum bölümünde ayarlama seçeneğinin kilidini açar.

 

Tuning

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Yarış Oyunları

Forza Motorsport'un Beta Aşamasında Olduğu Bildirildi

Yarış Oyunları

Need for Speed ​​2022 ile ilgili sızan son bilgiler

Yarış Oyunları

Yeni Need for Speed ​​oyunu bu yıl geliyor, sadece son nesil için çıkacak

Forza Horizon 5Rehber

Forza Horizon 5 Gizli Kaktüs Nerede Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Forza Horizon 4’te Araba Alıp Satma