Call of DutyCod: MobileRehber

Call of Duty Mobile’da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

Call of Duty Mobile, dünyanın en popüler nişancı mobil oyunlarından biridir. Yoğun bir şekilde yatırım yapılan Tencent Games’in başarılı yapımının cazibesi, oyuncuların bildiği ve sevdiği klasik Call of Duty olması. Uzun süreli serinin konsol / PC sürümleri boyunca yayılan klasik silahların, karakterlerin ve haritaların çoğunu içerir. Efsanevi Simon “Ghost” Riley gibi popüler karakterler ve Nuketown gibi haritalar, diğer şeylerin yanı sıra bu oyunda bulunabilir.

Ancak, bir oyuncunun ilk kez Call of Duty oynuyorsa veya oyunu uzun süredir oynamamışsa, erken dönemde zorlanması anlaşılabilir bir durumdur. Ancak endişelenmeyin, Call of Duty Mobile biraz daha bağışlayıcı ve alması ve oynaması daha kolay. Bununla birlikte erken oyunda denemek ve kaçınmak için birkaç şeyden bahsetmek gerekiyor. Bu sayede Call of Duty Mobile’a daha iyi bir giriş ve başlangıç yapabilirsiniz.

Kendi Kendine Oynamamaya Yapmamaya Çalış

Bu, oyuncuların oldukça hızlı alışabilecekleri ve içinden çıkabilecekleri bir şey. Ancak maçlar sırasında takımınıza daha yakın olmak iyi bir fikirdir. Bu temel bilgilerdir, ancak yine de bilmek iyidir. Tabii ki, bunu gerçekten yapmak zorunda değilsin, ancak ikiye bir arada kaldığın durumlarda sık sık öldürülmekten kaçınmak istiyorsan, bir takım arkadaşına yakın durman iyi olur, ancak buna ihtiyacın olmadığını unutma. Elbette takımınızı puan kaybetmekten de kurtarabilirsiniz.

Kendinizi daha rahat hissettiğinizde, kendi başınıza daha fazlasını yapmaya hazır hissedebilirsiniz. Sadece bir takım oyunu oynadığınızı bilin, bu yüzden her zaman kadroyu ilk sıraya koyun. Kendi hamlelerini yapıyorsan, akıllıca kararlar vermen yeterli. Çoğu harita çok büyük değildir, bu yüzden takım arkadaşlarınız zaten biraz yakınlarda olacaktır.

Otomatik Atışı Kapatmayın

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Returnal’da Hile Kodlarına Erişme