Warzone

Call of Duty Warzone’un Yeni Haritası

Activision, oynaması ücretsiz battle royale Call of Duty Warzone için yepyeni bir haritayı resmi olarak duyurdu. Söylentilerin birkaç ay önce ortaya çıktığı gibi, harita Pasifik’te geçiyor. Haziran ayında, Call of Duty Warzone’un 2. Dünya Savaşı temalı Call of Duty Vanguard’ın piyasaya sürülmesiyle yepyeni bir harita alacağını açıklayan bir haber aldık. Rapor, haritanın Pasifik’te yer alacağını açıklıyordu.

Şimdi bu Pasifik haritasının gerçekten Call of Duty Warzone’a geldiğine dair resmi bir onayımız var. Call of Duty Vanguard yayını sırasında, Warzone’un geliştiricisi Raven Software, Pasifik’te bulunan yeni haritanın Call of Duty Vanguard’ın piyasaya sürülmesinin ardından bu yılın sonlarında başlayacağını doğruladı. Pasifik haritası, tüm yeni ilgi noktaları ile tamamlanmış, sıfırdan inşa edilmiş tamamen yeni bir adaya sahip olacak.

Harita kabaca Verdansk büyüklüğünde ve yaklaşık iki yıl önce topluluktan gelen geri bildirimlere dayanılarak oluşturuldu. Görsel olarak, savaştan zarar görmüş Verdansk’tan daha canlı görünüyor; bu, soluk ve acımasız orijinal Warzone haritasıyla çok zaman harcayan oyuncular için oldukça değişiklik olacak.

Raven ayrıca, haritanın kusursuz silah entegrasyonu ve oyun dengesi için Call of Duty: Vanguard ile aynı teknoloji ve motor üzerine inşa edildiğini ve hepsinin tamamen optimize edilmiş çapraz oyun, çapraz ilerleme ve çapraz gen desteği ile geldiğini açıkladı.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Haber

Sony, Microsoft'un Call of Duty'i PlayStation'dan Kaldırmamasını Umuyor

Fortnite

Fortnite 19.10 Güncellemesi Bugün Çıkıyor Tilted Towers Geri Dönüyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Ascent’de Nasıl Hızlı Seyahat Edilir?