AksiyonDying Light 2Haber

Dying Light 2 Ne Zaman Yayınlanacak? Çok Beklediniz

Techland, Dying Light 2 çıkış tarihi için beklemeye son verdi. Serinin hayranları, Dying Light 2 çıkış tarihini endişeyle bekliyor. Neyse ki, bekleyiş sona erdi. Techland, 27 Mayıs 2021 canlı yayınında çıkış tarihini açıkladı ve oyun için yeni bir fragman da sergiledi.

Dying Light 2 çıkış tarihi

Dying Light 2, 7 Aralık 2021’de çıkacak. Oyun PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’de yayınlanacak. Techland ayrıca aşağıdaki toplantı salonunda görebileceğiniz yeni bir oyun fragmanı da sergiledi.

Dying Light 2 için oyuncular, oyunu şu anda ön sipariş verebilirler. Bunu yapmak, bazı kostümler, silah görünümü, paraşüt görünümü gibi belirli oyun içi öğeler almanızı sağlayacak. Bu tür oyun içi bonuslarla ilgileniyorsanız, tercih ettiğiniz platformun pazarına gidin ve bu ön siparişi verin.

Dying Light 2, orijinal Dying Light’ın gördüğü ilgi göz önüne alındığında popüler bir oyun olmayı vaat ediyor. oyunda.org’daki Dying Light 2 başlığımız aracılığıyla çıkış tarihine kadar olan tüm haberlerle güncel kalabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Aksiyon

Hi-Fi Rush Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Moon Override Görevi Nasıl Yapılır? Destiny 2