Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

AksiyonHaberRol Oyunu

Horizon Forbidden West’i Merak Edenler Buraya

Horizon Forbidden West hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Guerrilla Games şu anda 2017’deki Horizon Zero Dawn’ın merakla beklenen devamı olan Horizon Forbidden West üzerinde çalışıyor. PS4 ve PS5’teki lansmanına yaklaştıkça geliştiriciler bize yakında çıkacak olan aksiyon RPG türündeki oyun hakkında daha fazla bilgi vermeye başladı. Horizon Forbidden West hakkında bildiğimiz her şeyi özetleyelim.

Horizon Forbidden West nerede geçiyor?

Horizon Forbidden West, ölümcül mekanik yaratıklarla mücadele ederken aynı zamanda muhtemelen daha tehditkar insanlara karşı savaşırken Aloy’u bir kez daha ön plana çıkaracak. Adından da anlaşılacağı gibi, oyun selefinin Colorado kısmını terk edecek ve batıya doğru gidecek. En son PlayStation State of Play’de gördüğümüz oyun fragmanında Aloy, Golden Gate Köprüsü’nü görüyor ve oyunun en azından bir bölümünün California’nın San Francisco bölgesinde geçeceğini gösteriyor.

Horizon Forbidden West hangi zamanda geçiyor?

Horizon Forbidden West, ilk oyunun olaylarından yaklaşık altı ay sonra gerçekleşir. Aloy hâlâ makineleri avlıyor ve gizemli bir felaketi araştırmak için batıya doğru yol alıyor. Aloy, tehlikeli düşman kabilelerinin yanı sıra daha fazla mekanik yaratıklarla karşılaşacak.

Horizon Forbidden West’te yeni özellikler

Horizon Forbidden West, oyuncuların etraflarındaki zengin dünyayı dolaşmasına yardımcı olacak yeni özellikler ekleyecek. Paraşüt, Aloy havadayken konuşlandırılabilir ve uzak mesafelerde süzülmesine izin verir. En son oynanış fragmanında kullanılan paraşütü görüyoruz.

Horizon Forbidden West için yakın zamanda yayınlanan oyun fragmanı, Aloy’un yüzeyin altında uzun süre kalmasını sağlayacak yeni bir donanım olan su altı solunum maskesini de ortaya çıkardı. Aloy, geniş sualtı alanlarını keşfederken sudaki düşmanlarla uğraşmak zorunda kalacak.

Horizon Forbidden West ne zaman çıkacak?

Horizon Forbidden West için şu anda bir çıkış tarihi veya planlanmış bir çıkış penceresi yok. Birçoğu oyunun 2021’de çıkacağını tahmin etse de, ne Sony ne de Guerrilla böyle bir açıklama yapmadı. Ancak bildiğimiz şey, oyunun hem PS4 hem de PS5’te piyasaya sürüleceği.

Horizon Forbidden West hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey bu. Yeni bilgiler geldikçe güncelleyeceğimiz için bu sayfayı yer imlerine eklediğinizden emin olun.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

RehberRol Oyunu

Red Dead Redemption 1'i ne kadar sürede bitirebilirsin?

Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Ayaklar İçin Double Jumb Geliştirmesi Mi, Charge Jump Geliştirmesi Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lectern Nasıl Yapılır? Minecraft Kürsü Yapımı