FortniteRehber

Fortnite’da Gold Lara Croft Nasıl Elde Edilir?

Fortnite’ın altın Lara Croft stili artık oyunda kilidini açmak için mevcut, ancak oyuncuların onu almak için birkaç özel gereksinimi karşılaması gerekecek.

Şimdiye kadar piyasaya sürülen tüm Fortnite crossoverda, oyunun Tomb Raider serisine yönelik yaklaşımı özellikle unutulmaz oldu. Croft Manor’un eklenmesinin yanı sıra, Fortnite oyuncuları Lara Croft için dört farklı stil elde edebilir.

Lara’nın reboot ve Yıldönümü sürümleri için, oyuncuların en son Fortnite battle passde ilerlemesi yeterlidir. Orijinal Lara kılığına bürünen, daha az detaylı bir yüzle tamamlanan klasik varyant için, oyuncuların 31 destansı görevi tamamlaması gerekiyor. Neyse ki, altın Lara Croft stili biraz daha az zaman alıyor, ancak hayranların kilidini açmak için birkaç özel görevi tamamlamaları gerekecek.

Oyuna Lara Croft İle Giriş Yapın

 

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları