Destiny 2Rehber

The Moon Override Görevi Nasıl Yapılır? Destiny 2

Destiny 2’nin yeni sezonluk görevleri Overrides, bu hafta The Moon’da olan her biri farklı bir patronla birden fazla yerde gerçekleşiyor. Destiny 2’deki Muhafızlar, şu anda Son Şehri rahatsız eden Sonsuz Gece’ye bir son vermek için Vex Network’te yol alıyorlar. Mithrax’ın yardımıyla ve Kutsal Ekleyici olarak bilgisiyle, Destiny 2’nin Muhafızları, güneş ışığının Son Şehri bir kez daha aydınlatmasına izin vermeyi umuyor. Vex Networks Destiny 2’de birden fazla yerde bulunuyor ve şimdiye kadar Guardians tek bir yerden geçerek Ağı koruyan patronu yendi. Bu hafta Muhafızlar, Vex Ağına bağlanmak için Ay’a giriyorlar, ancak bazı Muhafızların bu Ay Geçersiz Kılma görevini nasıl tamamlayacaklarını bilmeleri gerekebilir.

Büyük ölçüde, bu Destiny 2 Geçersiz Kılma, Europa’daki ile aynıdır, ancak Muhafızların, bu Override konumundaki Şampiyonlar için Bariyer Önleyici ve Durdurulamaz modları getirmeleri gerekecektir. Diğer aktif değiştiriciler Martyr ve Fire Pit’dir, patlayan birimlere daha fazla sağlık verir ve Acolyte’ların yenildiklerinde ateş havuzları oluşturmasına neden olur.

Moon Override Mission’ın ilk yarısı Destiny 2 Europa Override’a benziyor; düşmanları yen, pislikler topla. Daha önce bu süreçten geçmiş olan tecrübeli oyuncular şimdiye kadar bu sürece aşina olmalı ve bu bölümü kolayca tamamlayabilmelidir.

Vex Network açıldıktan sonra, Guardians, geçen hafta Destiny 2’deki Europa Override’da olduğu gibi bir atlama bulmacasıyla karşılaşacak. Gardiyanlar atlama bulmacasını tamamladığında, yeni bir Destiny 2 patronu, Portunos, Subjugated Mind ile karşılaşacaklar. Neyse ki bu yeni Vex patronu başka bir Wyvern değil.

Portunos, Europa’nın Subjugated Mind, Tacitas’tan biraz farklı mekaniklere sahip, büyük boyutlu bir Vex Minotaur’dur. Tacitas gibi, Portunos da sağlık çubuğunda üç bölüme sahiptir ve her kırılma, mekanizmasını tetikler. Portunos, Guardian’ı Vex Ağının farklı bir bölümüne ışınlayacak.

Işınlandıklarında, Muhafızların küçük bir zıplayan bulmacayı tamamlamaları, beyaz Vex bariyerleriyle kapatılması ve kare Vex küplerini bulmaları ve onları vurarak engeli devre dışı bırakmaları gerekecek. Bu küçük atlama bulmacasında Muhafızlar, bir sonraki engeli yıkmadan önce yenilmesi gereken bir Scytale ile karşılaşacak. Işınlanma mekaniği, Atheon’un Vault of Glass Raid’deki ışınlanma mekaniğini anımsatıyor.

Scytale yenildikten sonra, engeli indirin, Data Spike’ı alın, portala gidin ve Data Spike’ı Vex spire’a bırakın. Oynatıcıyı tekrar ışınladığında sağlık çubuğundaki bir sonraki kesintiye kadar Portunos’a zarar vermeye devam edin. Gardiyanlar, Boyun Eğdirilmiş Akıl Portunos’u yenmeden önce bu patron dövüşünde iki kez ışınlanacaklar.

Önümüzdeki hafta Karmakarışık Kıyı’da bir Kader 2 Geçersiz Kılma daha olacak, bu yüzden Muhafızlar bu konum için başka bir Subjugated Mind beklemeli. Yeni Destiny 2 Haftalık Pinnacle Görevi de önümüzdeki hafta gelecek ve Muhafızlara yapacak çok şey daha verecek.

 

[ctu_ultimate_oxi id=”15″]

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Steam Random Key Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey