AksiyonRehber

Watch Dogs Legion Bloodline Çalışmıyorsa Nasıl Oynarsınız?

Watch Dogs Legion Bloodline’ın çalışmaması sorunu nasıl düzeltilir?

DLC’nin dünya çapında piyasaya sürülmesiyle birlikte Watch Dogs Legion Bloodline’ın çalışmamasıyla ilgili bir sorun ortaya çıktı ve oyuncuların Aiden Pearce merkezli yeni hikayeye erişmesini engelledi. Bazı oyuncular, Watch Dogs Legion’ın yeni içeriğini tek tek satın almalarına veya sezon geçişine sahip olmalarına rağmen oynayamıyor. Watch Dogs Legion Bloodline’ın çalışmaması sorunuyla karşılaşıyorsanız veya Bloodline’ı nasıl başlatacağınızdan emin değilseniz, çözüm için okumaya devam edin.

Watch Dogs Legion Bloodline’ın çalışmama Sorununu Çözün

Buna benzer bir sorun, son Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids DLC’sinde meydana geldi ve düzeltme temelde aynı. PS4 veya PS5 kullanıyorsanız ve Watch Dogs Legion Bloodline’ın çalışmama sorunuyla karşılaştıysanız, PlayStation Store’a gidip “Watch Dogs Legion Bloodline” aramanız ve DLC ürününün mağaza sayfasına girmeniz gerekir. . Buradan konsol, ona zaten sahip olduğunuzu anlamalı ve genişletmeyi indirmenize izin vermelidir.

Xbox One ve Xbox Series X’te denenecek iki farklı düzeltme var. İlki basittir ve topluluk tarafından çalıştığı rapor edilmiştir; konsolunuzu sıfırlayın. Konsolu sıfırlamak nasıl oluyor derseniz;

  1. kapatın, ardından fişini çekin
  2. tekrar prize takın
  3. tekrar açın

Bu işe yaramazsa Xbox panosunun “Oyunu ve Eklentileri Yönet” bölümüne bakın. Burada, oynamaya başlamadan önce Bloodline’ı bitirmek için yaklaşık 10MB’lık küçük bir indirme olabilir.

Watch Dogs Legion Bloodline nasıl başlatılır

Watch Dogs Legion Bloodline’ın çalışmama sorununu aştığınızda ve başarıyla indirdiğinizde, Bloodline’ı nasıl başlatırsınız? Bu aslında çok basit. Birçok açık dünya oyununun gerektirdiği gibi, mevcut kaydetme dosyanızı girmeniz ve belirli bir yere gitmeniz gerekmez; bunun yerine, ana menüdeki yepyeni Bloodline seçeneğine tıklamanız yeterli. Bu, sizi Bloodline hikayesinin başlangıcına götürecektir, ancak tam olarak neler olduğunu bilmeniz için önce ana oyunun hikayesini gerçekten bitirdiğinizden emin olun.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Yagluth Boss Nasıl Çağırılır ve Yenmek İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Valorant Hata Çözümleri : Van 135 Hatası