Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

Pubg Mobile, dünyanın en büyük mobil battle royale oyunu, kontrol konusunda ustalık isteyen bir oyun olduğundan, oyuna yeni başlayanların özellikle kontroller konusunda kendini geliştirmesi gerekiyor. Bunun için sizlerle daha önce Pubg Mobile farklı çeşitlerde parmak ayarlarını paylaşmıştık. Bu yazıya buradan ulaşabilirsiniz. Peki, ayarları manuel yapmak yerine beğendiğiniz kontrol dizilimini tek bir kodla girerek yapmak istemez misiniz? Bu yazıda, başkasından aldığınız kontrol kodlarını girerek bire bir ayarı hiç uğraşmadan nasıl yapacağınızdan bahsedeceğiz.

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları, oyuncuların bir biriyle en iyi ayarı paylaşmak için kolay bir yoldur. Arkadaşınızdan kullandığı Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodlarını isteyerek onun kodlarıyla, onun ayarlarında oynamanız mümkündür. Gelin şimdi Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları nereye nasıl girilir gösterelim. Ayrıca bu rehberimizde Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları nasıl paylaşılır hakkında da kesin bilgiye erişebileceksiniz.

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

  1. Pubg Mobile’a giriş yap.
  2. Ayarlara gir.
  3. Kontrol ayarlarına gir.
  4. Kontrol panelinin sol üstünde yer alan çark simgesine tıkla. (Ne Yazdığı Önemli Değil)
  5. Kodunuzu paylaşmak istiyorsanız yanındaki “paylaş kısmına tıklayın.
  6. Başka birinin kodunu kullanacaksanız “arama yöntemi” yazan kısma tıklayın.

Bununla ilgili görsellerle daha detaylı bilgi verelim.

Yukarıdaki gibi kontrol ayarlarınızı özelleştirdiğiniz kısımdaki işaretlediğimiz çark simgesine tıklayın. Bu simgenin yanında sizin belirlediğiniz herhangi bir şey yazabilir.

Eğer kendi kodunuzu başka biriyle paylaşmak isterseniz, paylaşmak istediğiniz kontrol planınızın yanında bulunan “paylaş” butonuyla kodunuzu alabilirsiniz.

“Kopyala” dediğiniz zaman herhangi bir yere yapıştırıp göndermek için klavyenize kopyalamış olursunuz. Daha sonra yapıştırarak herhangi bir platformda paylaşabilirsiniz. Unutmayın, her paylaşma işlemi önceki paylaşılan kodları geçersiz kılarak yeni kod oluşturur.

Başka birinin yukarıda bahsettiğimiz gibi paylaştığı kodları kullanmak isterseniz “arama yöntemi” butonuyla ilerleyebilirsiniz.

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır diye sorduğunuzda cevabı hemen yukarıda. “Arama yöntemi” dediğiniz zaman başkasının paylaştığı kodları girebilirsiniz.

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Hakkında Sonuç

Başkasından kod almak onun ayarlarını kullanmak, kendinizi geliştirmek için iyi bir yöntem olabilir ama oldukça zorlu aşamaları da var. Örneğin internette bulduğunuz kodlar çalışmayabilir. Bunun için hayal kırıklığına uğramayın; çünkü Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları tek sefer oluşturulabilir. Yani kodu bir kez daha oluşturduğunuzda, o ayarın kodu bozulur. Yani internette bulduğunuz kodlar, kod sahibi tekrar kodu paylaşmaya karar verdiğinde geçersiz olacaktır. Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodlarının çalışmamasının sebebi bu olabilir.

Bu açıdan görsel olarak internette bulduğunuz Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodlarını kendiniz elle yapabilir ve buluta kaydedebilirsiniz. Pubg Mobile hakkında yazdığımız bir çok rehber bulunuyor. Ziyaret etmek istersen bağlantı listesi hemen alt kısımda.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
MinecraftRehber

Minecraft Kurtlar Nasıl Evcilleştirilir?

MinecraftRehber

Minecraft Stonecutter Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar

Hayatta KalmaRehber

Pebblet Axe Nasıl Yapılır? Grounded Rehber

RehberWarzone

Warzone 2.0 Silahları Düzenleme Geliştirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed: Odyssey Savaş Sistemi – Tecrübe Seviyesi