Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 şimdi Steam’de en çok satan oyun; olumlu eleştiriler yağıyor

Cyberpunk 2077, oyunu en çok satanlar listesinin zirvesine taşıyan Steam’de büyük bir indirime sahip. Son Sonbahar İndirimi sayesinde Cyberpunk 2077, Steam’de en çok satan oyun oldu. CD Projekt Red’in aksiyon RPG’si şu anda yüzde 50 indirimli, pek çok oyuncu oyunu tam fiyat yerine 124,50TL’ye alma fırsatı buldu. İlginç bir şekilde Cyberpunk 2077, son zamanlarda oyunculardan gelen olumlu eleştirilerle dolup taştı ve “Son İncelemeleri” yüzde 84’e çıkardı, Steam’de Cyberpunk 2077 için şimdiye kadarki en yüksek oran bu oldu.

Oyuna ilişkin genel incelemeler, piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra karışık bir durumdan sonra da olumlu ve bunu görmek her zaman güzel. CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 için birkaç güncelleme yayınladı ancak birçok hata, çökme ve teknik sorunun düzeltilmesi gerektiğinden oyun hala ideal bir deneyim olmaktan uzak. Bunun da ötesinde, oyuncular vaat edilen oyunu asla alamadıkları için rahatsız oldular ve hala rahatsızlar. Örneğin, son oyundaki üç yaşam yolu yarı pişmiş görünüyor ve V’nin apartman özelleştirmesi de mevcut değil.

CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077 için oyuncuların beklediği yeni özellikleri tanıtacak daha önemli bir güncelleme yayınlayıp yayınlamayacağını zaman gösterecek. Düzeltmeler, iyileştirmeler ve ücretsiz içerik içeren daha fazla güncellemenin 2022’de geleceğini biliyoruz.

Bunu da beğenebilirsiniz: Cyberpunk 2077 Modu Arnold Schwarzenegger İle Terminatörü Oyuna Ekliyor

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Aksiyon

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

Aksiyon

Hitman Trilogy Yakında Game Pass ve Steam'de Yayınlanacak

New World

Oyuncular Artık New World'den Ayrılmıyor

Elden Ring

Elden Ring, Steam İstek Listelerine Hakim Oluyor; Oyunun Karakter Sihirbazı Sızdırıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077 Steam Reytingleri Yeni Oyuncular Sayesinde Arttı