Age of Empires 4

Age of Empires 4, Steam Tarihindeki En İyi RTS Çıkışını Yaptı

Age of Empires 4, Steam Tarihindeki En İyi RTS İlk Çıkışı olarak tarihe geçti. Age of Empires 4, Steam’de harika bir lansman kaydetti. Oyun, geçen haftanın en çok satanıydı ve hizmette RTS türünün tarihindeki en iyi çıkışını yaptı.

Her Pazartesi olduğu gibi, Steam’in bir önceki haftanın en büyük (gelir bazında) en çok satanları listesi yayınlandı. En büyük vurgu, Age of Empires IV’ün muhteşem başlangıcıdır. Bu RTS’nin farklı sürümleri, en önemli ilk sıra da dahil olmak üzere ilk on içinde üç sıraya yükseldi.

Oyun çok iyi gidiyor. Dün Steam’de aynı anda oynayan 73.928 kişi seviyesinde yeni bir aktivite rekoru kırdı. Bu, serinin tarihindeki en yüksek puan ve kesinlikle RTS kategorisindeki en iyi çıkış. Yalnızca Company of Heroes 2 ve Sins of a Solar Empire: Rebellion daha yüksek rekorlarla övünebilir, ancak her iki durumda da satıştan hemen sonra belirlendi ve oyuncuların bu unvanları ücretsiz olarak almalarını sağladı.

KISACA:
Age of Empires IV, RTS türünün tarihindeki en iyi çıkışı kaydetti;
Back 4 Blood, New World ve Inscryption hala iyi satıyor;
Marvel’in Galaksinin Koruyucuları’nın lansmanı bir başarı olarak kabul edilebilir.

Dahası, AoE4’ün Steam’deki etkileyici sonucu oyunun popülaritesini tam olarak yansıtmıyor. Oyun ayrıca Microsoft Store’da satılmaktadır ve yayınlandığı günden itibaren Game Pass aboneliğinin bir parçası olarak da mevcuttur. Oyunun sadece iyi satmadığını, aynı zamanda sıcak karşılandığını da belirtmekte fayda var. Steam’de, kullanıcı incelemelerinin %83’ü “çok olumlu bir karşılama” olarak sınıflandırılan bu başlığı övüyor.

Listenin geri kalanıyla ilgili olarak, New World ve Back 4 Blood, sırasıyla üçüncü ve dördüncü sırayı alarak hala çok iyi gidiyor.

Başarılardan biri, Marvel’in Galaksinin Koruyucuları’nın piyasaya sürülmesidir; bu filmden uyarlama oyun, beş numaradan giriş yaptı. Ayrıca, bağımsız Inscryption’ın sürekli yüksek satışlarını da belirtmekte fayda var. Ayrıca Steam kullanıcıları, Football Manager 2022 ve Forza Horizon 5’in ön siparişlerini hala hevesle satın alıyor.

Geçen haftanın en büyük Steam hitleri (gelir bazında):

# Oyun:
1. Age of Empires IV
2. Age of Empires IV
3. New World
4. Back 4 Blood
5. Marvel’s Guardians of the Galaxy
6. Football Manager 2022 (pre-order)
7. Age of Empires IV
8. Inscryption
9. Forza Horizon 5 (pre-order)
10. Valve Index VR Kit
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Back 4 Blood Harika İş Yapıyor; Sunucular Doldu Taştı