Far Cry 6

Far Cry 6 Stranger Things çapraz geçiş DLC yarın çıkıyor

Far Cry 6 için Stranger Things DLC’si yarın çıkıyor ve sevgili yavruları Chorizo’yu kötülüğün güçlerinden kurtarmaya çalışan oyuncuları Yara’nın çarpık bir versiyonuna götürecek. The Vanishing olarak bilinen oyuncular, bilinmeyen bir güç adanın sakinlerini kaçırdığı ve “kimse güvende olmadığı” için Yara’da dünyada neler olup bittiğini çözmek zorunda kalacak. Ubisoft, bu DLC’nin Far Cry 6’nın oynanışına yeni bir hayatta kalma-korku unsuru getireceğine ve Netflix’in Stranger Things’inden ilham alan konumların keşfedilebileceğine söz verdi. Buna bir yeraltı sığınağı ve oldukça uğursuz bir sondaj yapan terk edilmiş bir laboratuvar dahildir.

Daha Fazla Oku

Genshin Impact 2.7 güncellemesi ile, oyun başladığından beri ilk kez bir gecikme yaşıyor

Dying Light 2'nin DLC'si "insanları şaşırtacak"

Far Cry 6

Vaas Dönüyor - İkonik Antagonist İçeren Far Cry 6 DLC'den Oynanış Videosu Yayınlandı

UYARI: Materyal, Far Cry 6 Vaas: Insanity eklentisinin konusu hakkında bilgiler içermektedir. Kendi sorumluluğunuzda izleyin! Görmek istemiyorsanız lütfen başka haberlere geçin. Vaas Dönüyor – İkonik Antagonist İçeren Far Cry 6 DLC’den Oynanış. Far Cry 6 için dizinin hayranlarının en sevdiği kötü adamını içeren bir genişleme paketi, yayın öncesi oynanışta gösterildi.
Daha Fazla Oku

Atomic Heart Gameplay Videosu Yayınlandı

Genshin Impact 2.7 güncellemesi ile, oyun başladığından beri ilk kez bir gecikme yaşıyor

Far Cry 6

Far Cry 6 - Vaas: Insanity DLC Çıkış Tarihi; Roguelite Öğeleri Açıklandı

Far Cry 6 – Vaas: Insanity DLC Çıkış Tarihi; Roguelite Öğeleri Açıklandı. Far Cry 6 için Vaas: Insanity DLC’sinin çıkış tarihini öğrendik. Eklentinin roguelite öğeleri içereceği de ortaya çıktı. Ubisoft, Far Cry 6’nın ilk genişleme paketi Vaas: Insanity’nin çıkış tarihini duyurdu. Genişletme, tüm donanım platformlarında aynı anda 16 Kasım’da piyasaya sürülecek.
Daha Fazla Oku

Ubisoft'un Star Wars Oyunu 2023'te Ortaya Çıkabilir

Genshin Impact 2.7 güncellemesi ile, oyun başladığından beri ilk kez bir gecikme yaşıyor

Far Cry 6Rehber

Far Cry 6 Wingsuit Kullanma

Far Cry 6: Wingsuit – nasıl açılır? Bu Far Cry 6 kılavuz serisinin bu bölümünde, Wingsuit’in kilidini nasıl açacağınızı ve paraşütü nasıl kullanacağınızı sizlere aktarmaya çalışacağız. Far Cry 6 kılavuzunun bu sayfası Wingsuit ve Paraşüt’ün nasıl açılacağını açıklar. Bu eşyaların her ikisi de yüksek irtifalardan güvenli bir şekilde uçmak ve atlamak için çok faydalıdır.
Daha Fazla Oku

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin Impact A Tier Karakterler