Far Cry 6Rehber

Far Cry 6 Wingsuit Kullanma

Far Cry 6: Wingsuit – nasıl açılır? Bu Far Cry 6 kılavuz serisinin bu bölümünde, Wingsuit’in kilidini nasıl açacağınızı ve paraşütü nasıl kullanacağınızı sizlere aktarmaya çalışacağız. Far Cry 6 kılavuzunun bu sayfası Wingsuit ve Paraşüt’ün nasıl açılacağını açıklar. Bu eşyaların her ikisi de yüksek irtifalardan güvenli bir şekilde uçmak ve atlamak için çok faydalıdır.

Ana hikayeye giriş sırasında ilk önce paraşütün kilidini açacaksınız. DU veya Die görevinde alacaksınız. Paraşüt otomatik olarak etkinleşmez – havadayken Daire/B’ye basmalısınız. Yere düşerseniz ölme riski olmadan büyük bir binanın kulesinden, bina çatısından atlamak istiyorsanız bu harika bir alet. Ayrıca kesin iniş noktasını belirlemek için paraşütü süzebilir ve yönlendirebilirsiniz.

Wingsuit paraşütten daha ilginç, ancak ne yazık ki hikayedeki ilerlemeyle birlikte alamayacaksınız.

Hikayenin ilerleyen saatlerinde büyük isyancı kamplarından birine, yani kameranın TPP görünümüne geçtiği kamplardan birine gitmeniz gerekiyor. Her kamptaki benzersiz yerlerden biri, binalar için planlar sipariş edebileceğiniz İnşaat Masası’dır. Projeler listesinden Hideout Network’ü seçin. Bu projeyi satın almak Wingsuit’in kilidini açacaktır.

Bu noktadan itibaren, uçarken sol analog çubuğa (L3) basarak Wingsuit’i etkinleştirebilirsiniz. Havada çok daha uzun süre kalmanıza ve paraşütten daha uzun mesafelerde süzülmenize olanak tanır. Yine de yere çarpmadan önce paraşüte geçmeyi unutmayın.

Wingsuit’e sahip olduğunuzda, oyun size ayrıca haritaya göz attığınızda ve hızlı seyahat noktalarını seçtiğinizde görünecek olan Air Drop seçeneğini de sunacaktır. Bu sayede yüksek atlama noktaları aramanıza gerek kalmadan, uçak veya helikopter kullanmadan hemen havaya yükselebilirsiniz.

Far Cry 6 Rehberleri
Far Cry 6 Rehberleri

Far Cry 6 Rehberleri listemiz... Bazı rehberler yapım aşamasında olabilir.

 

  1. Far Cry 6 Wingsuit Kullanma
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Daha yayınlanmadı ama neredeyse 1 milyon oyuncusu var