Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Gerçek Hayatla Karşılaştırıldı

Forza Horizon 5 Gerçek Hayatla Karşılaştırıldı. Forza Horizon 5’in görselleri etkileyici. Bir YouTuber, oyun dünyasını gerçek manzaralarla karşılaştırdı ve farklılıklar neredeyse hiç fark edilmedi.

YouTuber ElAnalistaDeBits, Forza Horizon 5 ve gerçek hayattaki Meksika’dan konumları karşılaştıran bir video hazırlamaya karar verdi. Google Haritalar’daki kaynakları ve görüntüleri kullandığından çekim mükemmel değil, ancak yine de Playground Games tarafından ayrıntılara büyük özen gösteriliyor.

En büyük fark, video oyunlarında henüz gerçeğe yaklaşmamış olan aydınlatmada. Geniş araziler çok daha iyi ve fotogrametri sayesinde sanal dünyaya aktarılmış gibi görünüyorlar.

Forza Horizon 5, oyunun daha pahalı sürümünü satın alarak erken erişim için ödeme yapanlar tarafından kullanılabilir. Diğer oyuncular, oyunun PC, Xbox One ve Xbox Series X|S’de açılacağı zaman 9 Kasım’a kadar 12 saatin biraz altında beklemek zorunda.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Haber

Xbox, Steam geliri açısından en büyük yayıncılardan biri oldu

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5, Sezon 2 ve 3'te 24 yeni araba alacak

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Modu, Yarışlara Işın İzleme (Ray Tracing) Ekliyor

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Çılgınlığı Gerçek Oldu; Oyunun 6 Milyon Oyuncusu Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
İncelemeler Yılın En İyi Oyununu Çoktan Ortaya Çıkardı