Elden Ring

PC’de 4K, 60fps ve Işın İzlemeli Elden Ring; İlk Karakter Sınıfları Açıklandı

PC’de 4K, 60fps ve Işın İzlemeli Elden Ring; İlk Karakter Sınıfları Açıklandı. FromSoftware ve Bandai Namco, Elden Ring’in teknik detaylarını paylaştı. Oyun, 60 fps’ye kadar oynamamızı, 4K’ya kadar çözünürlükleri ve ışın izlemeyi desteklememizi sağlayacak. Ayrıca yaklaşan çevrimiçi mod testlerinde denenebilecek beş karakter sınıfını da öğrendik.

Souls serisinin manevi varisi Elden Ring hakkında bazı teknik detayları öğrendik. PC versiyonu en azından kağıt üzerinde iyi görünüyor. Elden Ring maksimum 60 fps’de çalışacak, 4K’ya kadar çözünürlükleri, HDR’yi ve ışın izlemeyi destekleyecek. İkincisi hakkında henüz bir şey bilmiyoruz, ancak bir yamada eklenecek: ya 1.0’da ya da yayın sonrası güncellemelerden birinde. 60 fps sınırı biraz can sıkıcı olabilir, ancak kare hızının kilidini açmak ve daha yüksek değerlerin keyfini çıkarmanızı sağlamak için yakında bir modun piyasaya sürüleceğinden emin olabilirsiniz.

Yeni nesil konsollarda – PlayStation 5 ve Xbox Series X ve S – iki mod olacak: performans ve kalite, detaylar ise burada. Birincisi 60 fps’de oynamamızı sağlayacak, ancak 4K’dan daha düşük bir çözünürlükle, ikincisi ise daha düşük fps pahasına izin verecek. PS4 ve XONE sahipleri 30 fps ve 1080p çözünürlükle yetinmek zorunda kalacak.

Bu hafta sonu, yani 12-15 Kasım tarihleri ​​arasında Elden Ring’in ağ modunun testlerinin olacağını hatırlatırız. Üç gün önce, oyunun resmi Twitter hesabı, “Sis Denizi’ni geçeceğimiz” beş karakteri sunan görüntüleri içeren bir giriş yayınladı. Bunlar: warrior, enchanted knight, prophet, champion ve bloody wolf (aşağıdaki ekran görüntülerine bakın) Bunların Souls veya Bloodborne’da görünenlere benzer bir tür karakter sınıfları olduğunu tahmin edebiliriz – bunlardan birini seçerek, muhtemelen başlangıç ​​ekipmanımıza, silahlarımıza ve istatistiklerimize karar vereceğiz, ancak daha sonra muhtemelen karakteri geliştireceğiz. Oyunun son versiyonu neredeyse kesinlikle daha fazlasını içerecek.

Elden Ring 25 Şubat 2022’de PC, PS4, PS5, XONE ve XSX|S için çıkış yapacak. Geçen Perşembe, FromSoftware birkaç dakikalık oyun görüntüsü yayınladı. Henüz görmediyseniz, buradan kontrol ettiğinizden emin olun.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Elden Ring

Elden Ring: Haligtree Secret Medallion'u nerede bulabilirim?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring Trade, Eşya Nasıl Takas Edilir?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Dikenler Nasıl Yakılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring’in Konsollara Gelişi Gecikecek Mi?