Assassin's Creed: OdysseyAssassin's Creed: Valhalla

AC Valhalla: Dawn of Ragnarok – Ubisoft En İddialı DLC’yi Onayladı

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla için iki DLC duyurdu. İlki – Dawn of Ragnarök – Odin’i taklit etmemizi sağlayacak. İkincisi – Crossover Stories – AC Odyssey’e gelecek ve bize Eivor ile Kassandra arasındaki ilişkiyi gösterecek.

Assassin’s Creed: Valhalla’ya yeni eklemelerle ilgili söylentiler aylardır ortalıkta dolaşıyordu. Şimdi bunların doğru olduğu ortaya çıktı. Ubisoft gerçekten de iki DLC duyurdu – Dawn of Ragnarök ve Crossover Stories. İlkinde Odin olarak oynayacağız ve ikincisinde Eivor ve Kassandra’nın yolları kesişecek.

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök 10 Mart’ta çıkış yapacak ve yaklaşık 35 saatlik bir eğlence sunması bekleniyor. Eivor, İskandinav tanrısı Odin olarak oynayacak. Oğlu – Baldur – ateş devi Surtr tarafından kaçırıldı. Görevimiz kurtarma eylemine liderlik etmek ve kaçırılanları serbest bırakmak olacak. Bu DLC için 39.99$ ödememiz gerekecek. Ayrıca 9 Mart’a kadar sipariş verenlere Twilight Pack hediye edilecek.

Assassin’s Creed: Crossover Stories

Ve yarın, aşağıdakiler ücretsiz Assassin’s Creed için mevcut olacak: Crossover Stories. Bunlar, biri Assassin’s Creed: Valhalla’ya gelecek ve ikincisi Assassin’s Creed: Odyssey’e dahil edilecek iki görevdir. Eivor ve Kassandra arasındaki bağı ortaya çıkaracaklar. Valhalla’daki görevlere erişmek için Yerleşim’in 4. seviyesine ulaşmış olmanız ve “Bilge Bir Arkadaş” görevini tamamlamanız gerekir. Odyssey’de ilk bölümü tamamlamalı ve Megaris’e ulaşmalısın.

Assassin’s Creed Valhalla’da Leonidas’ın Mızrağı Nasıl Elde Edilir?

Assassin’s Creed Valhalla oyuncularının Spear of Leonidas silahını ve güçlü yanlarını kullanabilmek için aşağıdaki rehberimize göz atmaları gerekiyor. Oyunda yeni bir silah arıyor ya da özellikle Spear of Leonidas’ı kullanmak istiyorsanız, nasıl bulacağınızdan bahsediyoruz. Bize katılın.

0 comments

Assassin’s Creed: Odyssey Savaş Sistemi – Tecrübe Seviyesi

Bir düşmanın deneyim seviyesi, zorluk üzerinde etkisi olan en önemli faktörlerden biridir. Bir çok oyunda olduğu gibi Assassin’s Creed: Odyssey’de bölgelerin zorluğuna göre düşmanlar aynı oranda zorlaşabilir ya da daha düşük bölgelerde olsanız da özel…

0 comments

Assassin’s Creed: Odyssey – Ekipmanlar ve Silah Tipleri

Assassin’s Creed: Odyssey’nin bu rehberinde kıyafetlere ve silahlara değineceğiz; çünkü oyunda gücünüzü belirleyen en önemli etken bunlardır ve Assassin’s Creed: Odyssey‘de silah ve ekipmanlarınızı en iyi şekilde yönettiğiniz zaman herhangi bir zorluk çekmeden oyunda ilerleyebilirsiniz….

0 comments
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

Rol Oyunu

The Elder Scrolls Online Geliştiricileri Yeni DLC Hakkında Bilgiler Verdi

Rol Oyunu

Riftbreaker, Game Pass Sayesinde Satış Rakamlarını Artırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Odyssey 60 FPS Güncellemesi