Assassin's Creed: OdysseyAssassin's Creed: Valhalla

AC Valhalla: Dawn of Ragnarok – Ubisoft En İddialı DLC’yi Onayladı

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla için iki DLC duyurdu. İlki – Dawn of Ragnarök – Odin’i taklit etmemizi sağlayacak. İkincisi – Crossover Stories – AC Odyssey’e gelecek ve bize Eivor ile Kassandra arasındaki ilişkiyi gösterecek.

Assassin’s Creed: Valhalla’ya yeni eklemelerle ilgili söylentiler aylardır ortalıkta dolaşıyordu. Şimdi bunların doğru olduğu ortaya çıktı. Ubisoft gerçekten de iki DLC duyurdu – Dawn of Ragnarök ve Crossover Stories. İlkinde Odin olarak oynayacağız ve ikincisinde Eivor ve Kassandra’nın yolları kesişecek.

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök 10 Mart’ta çıkış yapacak ve yaklaşık 35 saatlik bir eğlence sunması bekleniyor. Eivor, İskandinav tanrısı Odin olarak oynayacak. Oğlu – Baldur – ateş devi Surtr tarafından kaçırıldı. Görevimiz kurtarma eylemine liderlik etmek ve kaçırılanları serbest bırakmak olacak. Bu DLC için 39.99$ ödememiz gerekecek. Ayrıca 9 Mart’a kadar sipariş verenlere Twilight Pack hediye edilecek.

Assassin’s Creed: Crossover Stories

Ve yarın, aşağıdakiler ücretsiz Assassin’s Creed için mevcut olacak: Crossover Stories. Bunlar, biri Assassin’s Creed: Valhalla’ya gelecek ve ikincisi Assassin’s Creed: Odyssey’e dahil edilecek iki görevdir. Eivor ve Kassandra arasındaki bağı ortaya çıkaracaklar. Valhalla’daki görevlere erişmek için Yerleşim’in 4. seviyesine ulaşmış olmanız ve “Bilge Bir Arkadaş” görevini tamamlamanız gerekir. Odyssey’de ilk bölümü tamamlamalı ve Megaris’e ulaşmalısın.

Assassin’s Creed: Odyssey – Ekipmanlar ve Silah Tipleri

Assassin’s Creed: Odyssey’nin bu rehberinde kıyafetlere ve silahlara değineceğiz; çünkü oyunda gücünüzü belirleyen en önemli etken bunlardır ve Assassin’s Creed: Odyssey‘de silah ve ekipmanlarınızı en iyi şekilde yönettiğiniz zaman herhangi bir zorluk çekmeden oyunda ilerleyebilirsiniz….

0 comments

Assassin’s Creed Odyssey – Karakterin Ek Becerileri

Assassin’s Creed Odyssey’de bazı aktif yetenekler (bunları sarı adrenalin çubuğu dolduğunda kullanabilirsiniz) yakın dövüşte çok faydalıdır. Adrenalin çubuğunun bir şarjlı bölümü, size aktif bir yeteneğin bir kullanımını sağlar. Her başarılı vuruşta adrenalin yüklenir. En baştan…

0 comments

Assassin’s Creed: Odyssey – Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Assassin’s Creed: Odyssey’de üzerinde çalışmanız ve kendinizi geliştirmeniz gereken en önemli konulardan birisi de saldırı kombinasyonudur. Bu basit Assassin’s Creed: Odyssey rehberimizde sizlere, hafif saldırılar, ağır saldırılar ve düşmanların ağır saldırıları hakkında bilgi vereceğiz. Bu…

0 comments
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Assassin's Creed: Odyssey

Assassin's Creed Odyssey'de Arena'ya nasıl gidilir?

Assassin's Creed: Odyssey

Assassin's Creed Odyssey'de köpekbalıkları nasıl yok edilir?

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed Odyssey'de karakterinizi nasıl iyileştirebilirsiniz?

Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed Valhalla'yı önümüzdeki hafta ücretsiz deneyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Infinity bir F2P Oyunu Olmayacak