Assassin's Creed: OdysseyAssassin's Creed: Valhalla

AC Valhalla: Dawn of Ragnarok – Ubisoft En İddialı DLC’yi Onayladı

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla için iki DLC duyurdu. İlki – Dawn of Ragnarök – Odin’i taklit etmemizi sağlayacak. İkincisi – Crossover Stories – AC Odyssey’e gelecek ve bize Eivor ile Kassandra arasındaki ilişkiyi gösterecek.

Assassin’s Creed: Valhalla’ya yeni eklemelerle ilgili söylentiler aylardır ortalıkta dolaşıyordu. Şimdi bunların doğru olduğu ortaya çıktı. Ubisoft gerçekten de iki DLC duyurdu – Dawn of Ragnarök ve Crossover Stories. İlkinde Odin olarak oynayacağız ve ikincisinde Eivor ve Kassandra’nın yolları kesişecek.

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök 10 Mart’ta çıkış yapacak ve yaklaşık 35 saatlik bir eğlence sunması bekleniyor. Eivor, İskandinav tanrısı Odin olarak oynayacak. Oğlu – Baldur – ateş devi Surtr tarafından kaçırıldı. Görevimiz kurtarma eylemine liderlik etmek ve kaçırılanları serbest bırakmak olacak. Bu DLC için 39.99$ ödememiz gerekecek. Ayrıca 9 Mart’a kadar sipariş verenlere Twilight Pack hediye edilecek.

Assassin’s Creed: Crossover Stories

Ve yarın, aşağıdakiler ücretsiz Assassin’s Creed için mevcut olacak: Crossover Stories. Bunlar, biri Assassin’s Creed: Valhalla’ya gelecek ve ikincisi Assassin’s Creed: Odyssey’e dahil edilecek iki görevdir. Eivor ve Kassandra arasındaki bağı ortaya çıkaracaklar. Valhalla’daki görevlere erişmek için Yerleşim’in 4. seviyesine ulaşmış olmanız ve “Bilge Bir Arkadaş” görevini tamamlamanız gerekir. Odyssey’de ilk bölümü tamamlamalı ve Megaris’e ulaşmalısın.

Assassin’s Creed Odyssey’de köpekbalıkları nasıl yok edilir?

Assassin’s Creed: Odyssey’de köpekbalıkları çeşitli sualtı konumlarına, yani harabelere veya gemi enkazlarına erişimi korur. Bu, onları öldürmek zorunda kalacağınız anlamına gelir. Köpekbalıklarını nasıl öldüreceğinizi öğrenmek için bu sayfayı okuyun. Bazı durumlarda suyun altında rahat hareket edemiyorken tam havasız kalmışken köpek balıkları sizi bunaltabilir. Assassin’s Creed: Odyssey’de köpek balığı sorununu nasıl çözeceğiniz konusunda size yardımcı olacağız.

0 comments

Assassin’s Creed: Odyssey – Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Assassin’s Creed: Odyssey’de üzerinde çalışmanız ve kendinizi geliştirmeniz gereken en önemli konulardan birisi de saldırı kombinasyonudur. Bu basit Assassin’s Creed: Odyssey rehberimizde sizlere, hafif saldırılar, ağır saldırılar ve düşmanların ağır saldırıları hakkında bilgi vereceğiz. Bu…

0 comments

Assassin’s Creed Valhalla’da Leonidas’ın Mızrağı Nasıl Elde Edilir?

Assassin’s Creed Valhalla oyuncularının Spear of Leonidas silahını ve güçlü yanlarını kullanabilmek için aşağıdaki rehberimize göz atmaları gerekiyor. Oyunda yeni bir silah arıyor ya da özellikle Spear of Leonidas’ı kullanmak istiyorsanız, nasıl bulacağınızdan bahsediyoruz. Bize katılın.

0 comments
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Rol Oyunu

Genshin Impact 2.7 güncellemesi ile, oyun başladığından beri ilk kez bir gecikme yaşıyor

Dying Light 2

Dying Light 2'nin DLC'si "insanları şaşırtacak"

Hayatta Kalma

The Long Dark, ilk ücretli DLC'sini bu yıl bir "Season Pass" şeklinde alacak

MMORPG

World of Warcraft: Dragonflight Grinding Problemini Çözecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Odyssey 60 FPS Güncellemesi